takip et takip et takip et
Manşet

21 Ocak 2020 - 559 Okunma

BAŞKAN ÖZCAN GÜVEN TAZELEDİ

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Tokat Şubesi genel kurulunda mevcut şube başkanı Tayyar Özcan güven tazeledi.

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Tokat Şubesi 10.Olağan Genel Kurulu 18 Ocak 2020 Cumartesi günü sendika binasında yapıldı.

Divanın oluşturulması ve saygı duruşu ile başlayan Genel Kurulun açış konuşmasını yapan mevcut şube başkanı Tayyar Özcan, sendika çalışmalarıyla ilgili bilgiler vererek bir değerlendirme yaptı. Sonrasında seçimler gerçekleştirildi.

Seçim sonucuna göre, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Tayyar Özcan, Derya KayaBayçu, İbrahim Boyraz, Ali Rıza Sazak ve Saliha Şahin, Üst Kurul Delegeleri olarak da; Tayyar Özcan ve Derya Kaya Bayçu, seçime katılan delegelerin oylarının tamamını alarak seçildi.

Üyelere ve delegelere hitaben teşekkür konuşması yapan Tayyar Özcan, Yönetim Kuruluna yeni isimlerin katıldığını, hep beraber bir ekip ruhuyla çalışmalar yapacaklarını söyledi. Sendikalarında yönetici, işyeri temsilcisi veya üye hangi konumda olursa olsun herkesin eşit olduğunu, aralarında hiçbir fark olmadığını belirten Özcan, sendikal bürokrasi anlayışı değil, gönüllük esasına dayalı, özverili ve hiçbir kişisel beklenti içerisine girmeden, nitelikli çalışmayı yürütmeye devam edeceklerini ifade etti.

Özcan, yeni yönetim kurulunun geçmişten ve üyelerinden aldığı yetki ve güç ile çalışmalarına hızlıca  başlayacağını, her zaman olduğu gibi dil, din, renk, ırk, cinsiyet, etnik köken, siyasi ve felsefi düşünce ayrımı gözetmeksizin herkesi kucaklayan bir anlayışla çalışacaklarını belitti. Sadece kendi üyeleri için değil tüm Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçilerinin haklarının korunması ve geliştirilmesi yönünde çalışacaklarını ifade eden Özcan,  Emek ve Demokrasi mücadelesini büyüteceklerini kaydetti


" BAŞKAN ÖZCAN GÜVEN TAZELEDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞKAN ÖZCAN GÜVEN TAZELEDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞKAN ÖZCAN GÜVEN TAZELEDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku