takip et takip et takip et
Gündem

23 Ekim 2019 - 476 Okunma

VALİ BALCI ÖZEL İDAREYİ DENETLEDİ

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği birimlerini ziyaret ederek personel ile bir araya geldi.

İl Özel İdaresinin personel sayısı, gelir gider durumu, İl Özel İdaresinin çalışmaları ve faaliyet alanları ile ilgili bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmaları ve çalışanları yerinde denetledi.

Çalışanlarla sohbet ederek, istek ve sıkıntılarını dinleyen Vali Dr. Ozan Balcı, kurum çalışanlarına kolaylıklar ve başarılar diledi.

Kurum birimlerinden Destek Hizmetleri Müdürlüğünü ve İhale, Satın Alma ve Tahakkuk Servislerini ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, ihale ve alımlarda önceliğin Tokat merkeze verilmesini, ihalelerde şeffaf davranılması ve tarafların ihalelere davet edilmesini istedi. Yapılacak hizmet ve alımlarda daha dikkatli ve özenli davranılmasını, alımların açık ve mevzuata uygun yapılması gerektiğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, alımlarda farklı firmaların da değerlendirilmesini istedi.

Daha sonra Bilgi İşlem Müdürlüğü, Hukuk Bürosu ve Evrak Kayıt birimini ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, personelin çalışmaları ile ilgili bilgi alarak, bir süre sohbet etti.

Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü, İş Güvenliği Birimi, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Encümen Müdürlüğü ve Meclis birimlerini ziyaret ederek, çalışmaları ile ilgili bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmaların, kırmadan, dökmeden hayatın olağan akışına uygun olarak yapılmasını istedi.

Herkesin devletin ve milletin işini yaptığını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, yorulmadan, yılgınlık göstermeden, aşkla, şevkle, adaletle ve merhametle çalışılacağını söyledi.

İl Genel Meclisi Başkanlığını ve siyasi partilerin guruplarını ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, İl Özel İdarelerinin Türkiye’nin en demokratik kurumlarından biri olduğunu belirterek “Hep birlikte uyum içerisinde devletimize ve milletimize hizmet etmeliyiz.” diye konuştu.


" VALİ BALCI ÖZEL İDAREYİ DENETLEDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere VALİ BALCI ÖZEL İDAREYİ DENETLEDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda VALİ BALCI ÖZEL İDAREYİ DENETLEDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku