Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.133,05 0,09%
Çeyrek Altın 1.896,00 -0,05%
Bitcoin 431128 -0.22427%
Ethereum 31161 1.27786%
Yarım Altın 3.792,00 -0,08%
Tam Altın 7.552,28 0,32%
Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri

ABONE OL
22 Ağustos 2021, 18:58:54

Avşa Adası otelleri Balıkesir’de tatilini geçirmek isteyenler için çok sayıda konaklama alanı sunmaktadır. Bütçe ve beklentilere göre konaklama yerlerini belirleyebilirsiniz.

Avşa Adası otelleri Merkez ve Yiğitler bölgelerinde daha çok odaklanan seçenekler sunmaktadır. Onlarca farklı konaklama yerini keyifle değerlendirebilirsiniz. Rezervasyon koşullarını otellerle doğrudan iletişime geçerek sağlayabilirsiniz.

Avşa Adası Yiğitler ve Merkez Otelleri

İstanbul’a yakın tatil beldesi dendiğinde tatil merkezi olarak Avşa Adası en sık akla gelen yerdir. Kendine has doğası olan Avşa’da büyük ve küçük çok sayıda konaklama yeri vardır. Pansiyon, otel, apart oteller değişik kriterlere göre fiyatlandırılmaktadır.

avsa adasi otelleri 2 1
AVŞA ADASI

Avşa Adası Yiğitler’de En Çok Tercih Edin Apart ve Oteller

  • Bahar Aqua Resort 
  • Afissia Garden Hotel 
  • Lavinia Butik Otel 
  • Barış Süit Apart 
  • Erdoğan Pansiyon 
  • Gönülver Apart 
  • Berfu Apart 
  • Alya Apart
  • Sevim Apart

Avşa Adası Nerede?

Balıkesir ili Marmara Adalar Belediyesi’ne bağlı sevimli bir tatil merkezidir. Marmara Adası’nın büyük adalarından biri olarak geniş bir tatilci kapasitesi barındırmaktadır. Ada’nın uzunluğu 7 km ve genişliği de 4 km olarak kaydedilmektedir. Yaz dönemlerinde 130 bine kadar tatilciyi misafir edebilmektedir. Toplamda turistik tesis sayısı ise 300’ü aşmaktadır.

Bölgede Yiğitler Köyü ve diğer alanlarda plajlar sıkça görülebilir. Elliden fazla plajı bulacağınız adada en çok bilinenler Çınar, Karadut, Altınkum plajlarıdır. Eski adı Türkeli olan tatil merkezi Balıkesir merkeze 155 km uzaklıktadır. Adanın konumu hakkında detaylı bilgi almak için https://www.avsaisland.com/avsa-adasi-nerede/ adresini ziyaret etmenizde fayda vardır.

avsa adasi otelleri 3
AVŞA

Avşa Adası’na Ulaşım Nasıl?

Arabalı gemi ile ve deniz otobüsü ile ulaşım sağlanan Avşa Adası’na 1-3 saat aralığında ulaşabilmektesiniz. Nereden geleceğinize de bağlı olarak süre değişebilir. Erdek Gestaş ile bir buçuk saat mesafesi vardır. Hızlı deniz otobüsü Budo’dan ulaşım da 45 dakikaya inebilmektedir. Tekirdağ arabalı feribottan 3 saatte ulaşılmaktadır.

Avşa Gezilecek Yerler

Avşa kiralık ev yerleşiminizi yaptıktan sonra sonra gezilecek yerleri keşfedebilirsiniz. En popüler ziyaretçi alan yerler Avşa Manastırı, Şarap Fabrikaları ve Mavi Koyu’dur. Yiğitler Köyü’nde akşam gezileri sahil eğlence mekanlarını da değerlendirebilirsiniz. Eğlenceli bir tatil için ada genelinde çok sayıda etkinlik bulabilirsiniz. Civardaki tatil bölgelerini mutlaka değerlendirmelisiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler