Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.128,59 -2,33%
Çeyrek Altın 1.905,00 -0,94%
Bitcoin 439150 -0.28941%
Ethereum 31355 0.40529%
Yarım Altın 3.811,00 -0,94%
Tam Altın 7.591,87 -2,02%
Heyceyn Kaç Yaşında? Heyceyn Kimdir?

Heyceyn Kaç Yaşında? Heyceyn Kimdir?

ABONE OL
07 Ocak 2023, 01:29:43

Heyceyn Kaç Yaşında, Heyceny Kimdir? Ceyda Yılmazer Heyceyn kimdir, Kaç Yaşında, Evli Mi gibi sorularınızın tüm cevabı bu haberimizde.

Ceyda Yılmazer, İnstagram paylaşımlarıyla ün kazanmış bir sosyal medya fenomenidir. Önceden Şehinşah’ın eşi olan Yılmazer, boşanma aşamasında haç şeklinde küpe taktığı ve parayla çizdiği sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu paylaşımlar nedeniyle gündeme gelen Yılmazer, ne kadar yaşında olduğu hakkında bilgi verilmemiştir.

Heyceyn Ceyda Yılmazer Kimdir?

Ceyda Yılmazer, Heyceyn olarak bilinen bir İstanbul doğumlu sosyal medya fenomenidir. 17 Mart 1992 yılında doğmuş olan Yılmazer, evlendiği güne kadar oldukça normal bir hayat yaşamıştır. 2014 yılında Ufuk Yıkılmaz (şimdiki adıyla Şehinşah) ile evlenmiş ve 2016 yılında Atlas adında bir çocukları olmuştur. Ancak 2017 yılında büyük bir skandalın ortaya çıkması sonucu, Heyceyn ve Şehinşah ayrılmış ve Heyceyn, cüretkar sosyal medya paylaşımlarıyla çok sayıda takipçi kazanmıştır. Heyceyn’in yaşı hakkında bilgi verilmemiştir.

Ceyda Yılmazer Kaç Yaşında? Heyceyn Kaç Yaşında?

Ceyda Yılmazer Yaşı Heyceyn olarak bilinen Ceyda Yılmazer 17 mart 1992 yılında dünyaya geldi ve 2022 yılında 30 yaşındadır. 

Heyceyn Sevgilisi

Heyceyn, ilişki durumunu gizli tutmakta ve bu konuda oldukça dikkatli davranmaktadır. Bu nedenle, Heyceyn’in şu anda bir sevgilisi olmadığı bilinmektedir.

Heyceyn Evli Mi?

Ceyda Yılmazer (Heyceyn) ve Ufuk Yıkılmaz (Şehinşah), 2017 yılında boşanmışlardır. Boşanma davası, Heyceyn’in eşinin kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle onaylanmıştır. Bu nedenle, Heyceyn ve Şehinşah’ın evliliği sona ermiştir.

Heyceyn Çocuğu Var Mı?

Ceyda Yılmazer (Heyceyn) ve Ufuk Yıkılmaz (Şehinşah), 2014 yılında evlenmişler ve 2016 yılında Atlas adında bir çocukları olmuştur. Ancak 2017 yılında ayrılık kararı almışlar ve boşanmışlardır. Heyceyn’in çocuğunun yaşı hakkında bilgi verilmemiştir.

3

Ceyda Yılmazer Nereli?

Ceyda Yılmazer nereli Ceyda Yılmazer 1992 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiş ve aslen İstanbul’ lu olduğu bilinmektedir. Ceyda Yılmazer ne zaman doğdu?

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Diyarbakır Nöbetçi Noterler Hakkâri Nöbetçi Noterler Gümüşhane Nöbetçi Noterler Erzurum Nöbetçi Noterler Erzincan Nöbetçi Noterler Elazığ Nöbetçi Noterler Edirne Nöbetçi Noterler Hatay Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Noterler Mersin Nöbetçi Noterler Konya Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Kocaeli Nöbetçi Noterler Kırşehir Nöbetçi Noterler Kırklareli Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Kastamonu Nöbetçi Noterler Kars Nöbetçi Noterler Çanakkale Nöbetçi Noterler Çankırı Nöbetçi Noterler Çorum Nöbetçi Noterler Giresun Nöbetçi Noterler Denizli Nöbetçi Noterler Gaziantep Nöbetçi Noterler Eskişehir Nöbetçi Noterler Niğde Nöbetçi Noterler Mardin Nöbetçi Noterler Manisa Nöbetçi Noterler Muğla Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Noterler Malatya Nöbetçi Noterler Kahramanmaraş Nöbetçi Noterler Muş Nöbetçi Noterler Nevşehir Nöbetçi Noterler Sinop Nöbetçi Noterler Rize Nöbetçi Noterler Sivas Nöbetçi Noterler Sakarya Nöbetçi Noterler Tekirdağ Nöbetçi Noterler Samsun Nöbetçi Noterler Ordu Nöbetçi Noterler Siirt Nöbetçi Noterler Tokat Nöbetçi Noterler Trabzon Nöbetçi Noterler Şanlıurfa Nöbetçi Noterler Yozgat Nöbetçi Noterler Aksaray Nöbetçi Noterler Karaman Nöbetçi Noterler Van Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Noterler Uşak Nöbetçi Noterler Bayburt Nöbetçi Noterler Kırıkkale Nöbetçi Noterler Tunceli Nöbetçi Noterler Bartın Nöbetçi Noterler Yalova Nöbetçi Noterler Şırnak Nöbetçi Noterler Ardahan Nöbetçi Noterler Karabük Nöbetçi Noterler Iğdır Nöbetçi Noterler Batman Nöbetçi Noterler Kilis Nöbetçi Noterler Osmaniye Nöbetçi Noterler Bursa Nöbetçi Noterler Burdur Nöbetçi Noterler Bolu Nöbetçi Noterler Bitlis Nöbetçi Noterler Bingöl Nöbetçi Noterler Bilecik Nöbetçi Noterler Balıkesir Nöbetçi Noterler Düzce Nöbetçi Noterler Aydın Nöbetçi Noterler Artvin Nöbetçi Noterler Antalya Nöbetçi Noterler Ankara Nöbetçi Noterler Amasya Nöbetçi Noterler Ağrı Nöbetçi Noterler Afyonkarahisar Nöbetçi Noterler Adıyaman Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler