Dolar 32,0281 1.12%
Euro 34,2230 0.34%
Gram Altın 2.122,55 1,03%
Çeyrek Altın 3.610,00 3,03%
Yarım Altın 7.286,00 3,33%
Tam Altın 13.988,02 0,96%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Gönül Dağı’ndan ayrılan usta oyuncu Ali Düşenkalkar, Ömer dizisine katıldı

Gönül Dağı’ndan ayrılan usta oyuncu Ali Düşenkalkar, Ömer dizisine katıldı

ABONE OL
08 Aralık 2023, 16:42:38

Usta oyuncu Ali Düşerkalkar, Gönül Dağı dizisinden ayrıldıktan sonra yeni bir projeyle ekranlara dönüyor. Düşenkalkar, Star TV’nin iddialı dizisi Ömer’e dahil oldu ve dizide Barış Falay’ın canlandırdığı Reşat’ın ağabeyi İzzet’i oynayacak.

Geçtiğimiz günlerde çekimlere başlayan Ali Düşenkalkar, Ömer dizisinde İzzet karakterine hayat verecek. İzzet, sözü geçen bir mafya olarak tansiyonu yükseltecek ve diziye heyecan katacak. Cem Karcı’nın yönettiği OGM Pictures imzalı dizi, Ali Düşenkalkar’ın yeni projesi olarak dikkat çekiyor.

Düşenkalkar, Gönül Dağı dizisinde uzun bir süre rol aldıktan sonra hikayesi tamamlanan karakteri Muammer’i canlandırmıştı. 116. bölüm itibariyle ekipten ayrılan usta oyuncu, yeni projede farklı bir rolle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Ali Düşenkalkar’ın Ömer dizisine katılması, hayranları arasında merakla bekleniyordu. Usta oyuncu, geçmişteki başarılı performanslarıyla dikkat çekmiş ve kendine özgü tarzıyla izleyicilerin takdirini kazanmıştı. Ömer dizisiyle birlikte Ali Düşenkalkar’ın yeteneklerini bir kez daha sergileyeceği düşünülüyor.

Diziye yeni katılan oyuncunun hayranları, Ali Düşenkalkar’ın İzzet karakteriyle ne kadar başarılı bir performans sergileyeceğini heyecanla bekliyor. Ömer dizisi, sürükleyici hikayesi ve güçlü kadrosuyla seyircilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Ali Düşenkalkar’ın diziden ayrılmasının ardından hayranları, onun yeni projesini merakla bekliyorlardı. Şimdi ise bu merak sona eriyor ve usta oyuncu, Ömer dizisiyle yeniden ekranlara dönüyor. Gönül Dağı dizisindeki rolüyle de büyük beğeni toplayan Düşenkalkar’ın bu yeni projede neler yapacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

Bu haber metniyle, Ali Düşenkalkar’ın yeni dizi projesi olan Ömer’e katılması ve İzzet karakterini canlandıracağı hakkında bilgi verilmiştir. Diziye olan ilgiyi artırmak ve izleyicilerin merakını gidermek amacıyla haber metni oluşturulmuştur. Herhangi bir güvensizlik veya gerilim yaratılmasına neden olmamak için haber metni objektiftir ve bilgiler doğruluğu kontrol edilerek sunulmuştur.

tokat son dakika haberlerine göz atmak için hemen tıklayın!

Gönül Dağı’ndan ayrılan usta oyuncu Ali Düşenkalkar, Ömer dizisine katıldı yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

DİKKAT!  Ekmek arası Karagözle Hacivat
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri