Dolar 32,5197 0.03%
Euro 34,6308 -0.21%
Gram Altın 2.436,57 -2,52%
Çeyrek Altın 4.200,00 -3,18%
Yarım Altın 8.580,00 -3,44%
Tam Altın 16.656,01 -2,18%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Gölbaşı’nı Ayağa Kaldırmak İçin Haydi Tokat!

Gölbaşı’nı Ayağa Kaldırmak İçin Haydi Tokat!

ABONE OL
15 Mart 2023, 22:59:57
Vali Numan Hatipoğlu, Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde 4 ayrı noktada toplamda 300 konteynırdan oluşacak Gölbaşı Tokat Çarşısı için Tokatlı vatandaşlara yardım çağrısında bulundu.
Deprem bölgelerinde ticari hayatı yeniden canlandırmak üzere planlanan konteynırdan oluşacak alış veriş sokakları ilk etapta Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Malatya ve Osmaniye’de devreye girecek.
Vali Numan Hatipoğlu, Gölbaşı’nda da Valiliğimiz koordinesinde Tokat Belediyesi işbirliği ile oluşturulacak alışveriş sokakları için ilçede 4 ayrı noktanın belirlendiğini söyledi. Her biri 21 metrekareden oluşacak toplam 300 konteynırda bakkal, çay ocağı, berber gibi esnafın hizmet vereceğini ifade eden Vali Hatipoğlu, oluşturulacak alışveriş sokakları için Tokatlı vatandaşlardan destek istedi.
Yaşanan deprem felaketi sonrası tek yürek olan Tokat halkına teşekkür eden Vali Hatipoğlu, ‘’Depremin ilk gününden itibaren büyük bir dayanışma örneği gösteren Tokatlı hemşehrilerimiz, Gölbaşı halkının gönlünde ayrı bir yer edindi. Adeta bir sevgi ve yardım seli oluştu. Gölbaşı’nın yaralarını birlikte sarıyoruz. Tüm Tokatlı vatandaşlarımıza gönülden şükranlarımı sunuyorum.
Afetten etkilenen ve dükkanları yıkılan Gölbaşılı esnaflarımız için şimdi de konteynırdan oluşacak alışveriş sokakları oluşturmayı planlıyoruz. Yapımını en kısa sürede tamamlayarak Gölbaşılı vatandaşlarımızın ve esnafımızın hizmetine sunacağız.  Dükkanları kura usulü ile dağıtacağız. Alışveriş sokaklarımıza ‘Gölbaşı Tokat Çarşısı’ ismini verip iki şehrimizin kardeşliğini yaşatacağız. Çok kıymetli Tokatlı hemşehrilerimizden T.C.  Ziraat  Bankası  Tokat  Şubesi  nezdinde  TR090001000239843995645001 IBAN no’lu “Tokat Valiliği Konteyner Alımı Destek Kampanyası’ne destek bekliyoruz. Destek verecek olan vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum. Gölbaşı’nın yaralarını bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlikte saracağız. Gölbaşı’mızı birlikte ayağa kaldıracağız.’’ diye konuştu.
Fq9Klm WAAAVkBq Fq9Klm6XwAAq90K

Gölbaşı’nı Ayağa Kaldırmak İçin Haydi Tokat! yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Son dakika tokat haberlerine göz atabilirsiniz.

DİKKAT!  Cumhur İttifakı Milletvekilleri Yusuf Beyazıt Mustafa Arslan Cüneyt Aldemir ve Yücel Bulut Oylarını Kullandı
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet