Dolar 32,5038 0.08%
Euro 34,7826 -0.12%
Gram Altın 2.496,86 0,50%
Çeyrek Altın 4.346,00 0,18%
Yarım Altın 8.852,00 -0,38%
Tam Altın 17.058,76 0,22%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Çiftçi Danışma Ofisi, Tokat ve Bölge Çiftçilerine Destek Vermeye Devam Ediyor

Çiftçi Danışma Ofisi, Tokat ve Bölge Çiftçilerine Destek Vermeye Devam Ediyor

ABONE OL
28 Şubat 2024, 14:10:13

Tokat ve çevresindeki çiftçilere destek olmaya devam eden Çiftçi Danışma Ofisi, Üniversitemiz Ziraat Fakültesi tarafından yürütülen bir hizmet olarak önemli bir rol üstleniyor. Çiftçilere teknik destek ve danışmanlık sunan bu ofis, bölgenin tarımsal potansiyelini artırmak ve verimliliği artırmak amacıyla faaliyet gösteriyor.

Başvuruların, çiftçi destek ofisine ulaştırılmasıyla birlikte konunun uzmanı öğretim üyeleri tarafından hızlı bir şekilde çözümler üretiliyor. Her bir başvuru, titizlikle incelenerek çiftçilerin taleplerine uygun çözüm yolları belirleniyor ve gerekli adımlar atılıyor.

Çiftçi Danışma Ofisine yapılan başvurular, belirli bir form aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Bu form sayesinde çiftçiler, ihtiyaç duydukları desteği kolayca iletebiliyorlar. Ofis yetkilileri, başvuruları aldıkları anda konunun uzmanı olan öğretim üyelerini görevlendirerek çözüm sürecini başlatıyorlar.

Tokat ve çevresindeki tarım sektörünün gelişimine katkı sağlayan Çiftçi Danışma Ofisi, çiftçilerin karşılaştığı her türlü soruna çözüm odaklı yaklaşımlarıyla destek olmaya devam ediyor. Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için şu adrese başvurabilirsiniz.

Çiftçi Danışma Ofisi, Tokat ve Bölge Çiftçilerine Destek Vermeye Devam Ediyor yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

DİKKAT!  Ak Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Cüneyt Aldemirden İçişleri Bakanı Ali Yerlikayaya Hayırlıolsun Ziyareti
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet