takip et takip et takip et
Gündem

13 Şubat 2020 - 523 Okunma

“YATIRIMCILARIN ŞEHRİMİZE ÇEKİLMESİNİ DESTEKLİYORUZ”

Sulusaray termal kaplıca inşaatında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Yerli ve yabancı birçok turist tarafından ilgi ile takip edilen alternatif turizm kanallarının, bu bilinçle kullanılmasını ve yatırım odaklarının şehrimize çekilmesi adına yapılan çalışmaları destekliyoruz.” dedi.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Tokat Belediyesi Meclis üyeleri ile birlikte Sulusaray ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Sulusaray ziyaretine; Sulusaray Belediye Başkanı Necmettin Coruk’u ziyaret ederek başladı. Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada, “Tarihi ve termal sularıyla, Tokat’ımız için son derece önemli bir konuma sahip Sulusaray İlçemizdeyiz. El ele Sulusaray için neler yapabiliriz bunun gayretindeyiz. Göreve başladığı günden beri büyük bir özveri gösteren Belediye Başkanımız Necmettin Coruk’a çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Göreceğiz ki, Sulusaray ileride termal konuda çok farklı bir konumda olacak. Şu an da devam eden Termal otel inşaatının bunun ilk kıvılcımı olacağı kanısındayım. Tokat’ımıza yatırım yaparak bölgeye değer katan Altunlar Grup Firması yetkililerine teşekkür eder, çalışanlara kolaylıklar ve başarılar dilerim” dedi.

Sulusaray Belediyesi’ni ziyaretinin ardından, devam eden Termal otel inşaatını da ziyaret eden Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu şantiye alanında incelemelerde bulundu. Açıklamalarını sürdüren Eroğlu, “Sulusaray şifalı suları ve büyük potansiyeli ile Termal ve Sağlık Turizminde adından söz ettirecek. Yerli ve yabancı birçok turist tarafından ilgi ile takip edilen alternatif turizm kanallarının, bu bilinçle kullanılmasını ve yatırım odaklarının şehrimize çekilmesi adına yapılan çalışmaları destekliyoruz.” dedi.


" “YATIRIMCILARIN ŞEHRİMİZE ÇEKİLMESİNİ DESTEKLİYORUZ” konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere “YATIRIMCILARIN ŞEHRİMİZE ÇEKİLMESİNİ DESTEKLİYORUZ” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda “YATIRIMCILARIN ŞEHRİMİZE ÇEKİLMESİNİ DESTEKLİYORUZ” ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku