takip et takip et takip et
Gündem

18 Şubat 2019 - 27 Okunma

VALİ DR. OZAN BALCI ENGELLİ AHMET SOYSAL’I EVİNDE ZİYARET ETTİ

Abone Ol

Vali Dr. Ozan Balcı, Çevreli beldesinde 85 yaşındaki engelli Ahmet Soysal’ı ve oğlu Mithat Soysal’ı evinde ziyaret etti.

            İzmir’de 40 yıl önce meydana gelen olayda gözlerini, kollarını ve bir bacağını kaybeden Ahmet Soysal’ı ziyaret ederek bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, kendisine geçmiş olsun dileklerini iletti.

            Ahmet Soysal,yaşadığı olayı Vali Dr. Ozan Balcı’ya şöyle anlattı: "İzmir Kemalpaşa’da bir baraj inşaatında çalışırken bir arkadaşım dinamit kapsülleri cebime koymuş. Bende sonra evde işe giderken fark ettim. Bir kağıda sarmak istedim. Ev sahibi demliğin altındaki kağıdı vermiş bana kapsülleri koyunca patladı. Dinamit kapsüllerinin patlaması sonucu iki gözümü, iki kolumu ve bir bacağımı kaybettim. Tedavimin ardından evime getirildim. Ailemin ve dostlarımın desteğiyle yaşama tutundum. Yaşam mücadelemi asla kaybetmeden çocuklarımın ve torunlarımın desteğiyle tüm engellerin üstesinden geldim.”dedi.

            Oğlu Mithat’ın kendisine el, ayak, göz, kulak olduğunu belirten Ahmet Soysal, Vali Dr. Ozan Balcı’ya ziyareti nedeniyle mutluluk duyduğunu belirterek, teşekkür etti.

            Vali Dr. Ozan Balcı, Ahmet Soysal’a devletin kapısının kendilerine her zaman açık olduğunu ve imkanlar ölçüsünde kendisine yardımcı olunacağını belirtti.

            Almus ilçesi Çevreli beldesindeki programında karşılaştığı vatandaşlarımızla da selamlaşarak sohbet eden Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, vatandaşlarımıza hal hatır sorarak, onların dinledi.

 


" VALİ DR. OZAN BALCI ENGELLİ AHMET SOYSAL’I EVİNDE ZİYARET ETTİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere VALİ DR. OZAN BALCI ENGELLİ AHMET SOYSAL’I EVİNDE ZİYARET ETTİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda VALİ DR. OZAN BALCI ENGELLİ AHMET SOYSAL’I EVİNDE ZİYARET ETTİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku