takip et takip et takip et
Gündem

25 Mart 2020 - 542 Okunma

TOKATLILAR EVDE KALIP KİTAP OKUDU

Abone Ol

Tokat Belediyesi tarafından, ülkemizin içinde bulunduğu zor süreci birlikte atlatmak, halkın moralini yüksek tutmak, sosyal birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla geçtiğimiz gün #tokatevdekalıyorkitapokuyor etkinliği gerçekleştirildi. Evde kitap okuma kampanyasına Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu başta olmak üzere Tokat Milletvekilleri; Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan ile çok sayıda Tokatlı destek verdi.          

KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞILDI

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Kampanyamıza ilk paylaşım bizim evden olsun. Tokatlılar şuanda evinde kitap okuyor, ailesiyle birlikte verimli bir şekilde vakit geçiriyor. Koronavirüs küresel, mücadelemiz ulusaldır. Rabbim cümlemize tez vakitte sağlık afiyet versin. #tokatevdekalıyorkitapokuyor.” İfadelerine yer verdi.

            Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt ise, “Bilginin, öğrenmenin en güzel kaynağı kitaptır. Kendimizi, ailemizi ve ülkemizi korumak için evde kalıyoruz ve en değerli hazinelerimizi kitaplarımızı okuyoruz. #tokatevdekalıyorkitapokuyor” paylaşımında bulundu.

Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, “Sağlığımız için evde kalıyoruz, verimli zaman geçirmek için kitap okuyoruz. #tokatevdekalıyorkitapokuyor.” Dedi.

TOKATLILARDAN DESTEK GELDİ

Tokatlılar, twitter, instagram ve facebook sosyal medya hesapları üzerinde kitap okuma fotoğraflarınızı #tokatevdekalıyorkitapokuyor etiketi ile paylaşarak kampanyaya destek oldu.


" TOKATLILAR EVDE KALIP KİTAP OKUDU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKATLILAR EVDE KALIP KİTAP OKUDU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKATLILAR EVDE KALIP KİTAP OKUDU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku