takip et takip et takip et
Gündem

20 Kasım 2018 - 87 Okunma

TOKAT VE FİKREN GAZETELERİNDEN TOKAT MİLLETVEKİLİ ARSLAN’A ZİYARET

Abone Ol

Tokat Gazetesi imtiyaz sahibi Sezai Kaymak ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet İşleroğlu beraberinde Fikren Gazetesi imtiyaz sahibi Fatih Kılıç, Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

            Ziyarette ülke gündemi,  yerel seçimler ve ilimiz üzerine sohbet edildi, yerel basının güçlü olması ve yaşatılması konusunda fikirler paylaşıldı. Günün anısına fotoğraf çekildi, Tokat Gazetesi ve Fikren Gazetesi Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan’a takdim edildi.

            Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan, yerel basını desteklediklerini belirterek,  yerel basının ayakta kalması için gerekli olan ilan gelirlerinin dijital ortamda verilmesine karşı olduklarını söyledi.

            Ziyaret sonrasında Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan’a çalışmalarında başarılar dilendi.


" TOKAT VE FİKREN GAZETELERİNDEN TOKAT MİLLETVEKİLİ ARSLAN’A ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOKAT VE FİKREN GAZETELERİNDEN TOKAT MİLLETVEKİLİ ARSLAN’A ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOKAT VE FİKREN GAZETELERİNDEN TOKAT MİLLETVEKİLİ ARSLAN’A ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku