takip et takip et takip et
Gündem

4 Aralık 2019 - 532 Okunma

TOGÜ’de DUYARLI AİLE BİLİNÇLİ GENÇLİK SÖYLEŞİSİ

Abone Ol

...

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda kişisel gelişim uzmanı Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan’ın katılımıyla “Duyarlı Aile Bilinçli Gençlik” söyleşisi düzenlendi.

Konferansa Vali Yardımcısı Yüksel Ünal, Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İbrahim Özbay, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Fatih Yılmaz, akademik ve idari personelimiz ile öğrenciler katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan’ın söyleşisi ile devam etti. Aslanhan söyleşisinde, neden mutlu olamadığımızdan, ailenin öneminden, toplumsal bozulma ve yozlaşmalardan, internetin zararlı etkilerinden, çağımızın önde gelen sorunlarından bahsetti. Yapılan araştırmalar sonucunda gençliğin önceki kuşaklara göre değiştiğini söyleyen Aslanhan, günümüzde internet, sosyal medya, kahve, hazır gıda, dışarıda yemek yeme ve bilgisayar oyunlarına bağımlılık gibi bağımlılıkların ortaya çıktığını; gençlerin aidiyetlikten ve milliyetçilikten uzaklaştığını, aile ve arkadaşlık bağlarının çok zayıf olduğunu ifade etti. Ailelerin önemine de değinen Aslanhan ebeveyn olarak çocuklara gereken özen ve sevginin gösterilmesi gerektiğini söyledi. Aslanhan, Tokat’ta bulunmaktan oldukça memnun olduğunu belirtti ve programın düzenlenmesinde emeği olanlara teşekkürlerini ileterek söyleşisini sonlandırdı.

Konferans sonrası Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan’a söyleşisinden dolayı teşekkür belgesi takdim edildi.


" TOGÜ’de DUYARLI AİLE BİLİNÇLİ GENÇLİK SÖYLEŞİSİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOGÜ’de DUYARLI AİLE BİLİNÇLİ GENÇLİK SÖYLEŞİSİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOGÜ’de DUYARLI AİLE BİLİNÇLİ GENÇLİK SÖYLEŞİSİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku