takip et takip et takip et
Gündem

10 Aralık 2019 - 468 Okunma

TOGÜ VE TURHAL MEB ARASINDA PROTOKOL

Abone Ol

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) ve Turhal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

TOGÜ ve Turhal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. Rektörlük makamında gerçekleşen imza törenine Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Turhal İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldız katıldı. 11-12-13 Haziran 2020 tarihleri arasında TÜBİTAK 4007 Turhal Bilim Şenliğinin kabul edilmesi halinde Turhal’da bulunan Fen Bilimleri, matematik, teknoloji ve tasarım Bilişim Teknolojileri öğretmenleri ve ilköğretim (ortaokul) öğrencilerine yönelik “Geçmişten Günümüze Bilim”, Okul öncesi ve ilkokul 1. Sınıf öğrenci ve velilerine yönelik “Obezite ve Beslenme Alışkanlıkları”, Orta öğretimde eğitim ve öğretimini devam ettiren öğrencilere yönelik “Geleceğin meslekleri” ve Turhal’da bulunan öğrenci velilerine yönelik “Kültürel Değerlerimiz” konusunda söyleşi yapılması konusunda protokol imzalandı. Turhal İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldız,” Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile gerçekleştirdiğimiz bu protokol öğrencilerimiz ve velilerimiz için son derece önemli bir protokol. Üniversitemizde görev yapan hocalarımızın bilgi ve tecrübelerinden faydalanarak öğrencilerimiz kendilerini geliştirecekler, velilerimizde birçok konuda bilgi sahibi olacaklar. Ben başta Rektörümüz olmak üzere Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi akademisyenlerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin ise, “Biz Üniversite olarak gerek resmi kurum ve kuruluşlarla gerekse özel sektör çalışanlarımızla ortaklaşa çalışmalar yapmaktan son derece memnunuz. Üniversitelerin sadece eğitim öğretim alanında değil birçok alanda topluma faydası olması gereken kurumlardır. Turhal İlçe Milli Eğitim Müdürümüzde böyle bir çalışma yapacaklarını söyleyip destek vermemizi isteyince Üniversitem adına son derece mutlu oldum. Her iki kurum içinde hayırlı olsun.” dedi.

Protokol imzalanması sonrasında Turhal İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldız, Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin’e İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çıkarılan dergiyi hediye etti.


" TOGÜ VE TURHAL MEB ARASINDA PROTOKOL konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TOGÜ VE TURHAL MEB ARASINDA PROTOKOL ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TOGÜ VE TURHAL MEB ARASINDA PROTOKOL ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku