takip et takip et takip et
Gündem

4 Aralık 2019 - 154 Okunma

TKDK’DAN YENİ HİBE PAKETİ

Abone Ol

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) IPARD-II programı kapsamında 8. Başvuru Çağrı ilanına çıktı.

Bu “Başvuru Çağrı İlanı” kapsamında “103-Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile İlgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar” tedbirinden yalnızca makine-ekipman, hizmet ve görünürlük alımları desteğine ilişkin başvurulara destek verilecek.

TKDK Tokat İl Koordinatörü Fevzi Çiçek’ten alınan bilgiye göre bu çağrı döneminde Süt işleme ve toplama, et işleme (kesimhaneler hariç), meyve-sebze ve su ürünlerinin işlenmesi sektörlerinde soğutuculu araç (motorlu taşıt ve soğutma tankı/kasası birlikte) destek kapsamına alındı. Uygun başvurulara yüzde 40-50 oranlarında hibe desteği sağlanacak, Çağrı ilanı ile sağlanacak desteğin toplam bütçesi ise 50 milyon Avro. İl Koordinatörü Çiçek “İlgili sektörlerde yatırım yapmak ve bilgi almak isteyen tüm hemşerilerimizi İl Koordinatörlüğümüze bekliyoruz.” dedi.

Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile İlgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar

-Süt ve Süt Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması,

-Kırmızı Et ve Et Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması,

-Kanatlı Eti ve Et Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması,

-Su Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması,

-Meyve ve Sebze Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması

Başvurular 02.01.2020 tarihinden itibaren yatırımın uygulanacağı ilde bulunan TKDK İl Koordinatörlüklerinde kabul edilmeye başlanacak.

Online Proje Başvuru Sistemi 28.01.2020 tarihi saat 21:00’da kapatılacak. Başvuruların son teslim tarihi 31.01.2020, saat 18.00 olarak bildirildi.


" TKDK’DAN YENİ HİBE PAKETİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TKDK’DAN YENİ HİBE PAKETİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TKDK’DAN YENİ HİBE PAKETİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku