takip et takip et takip et
Gündem

3 Eylül 2019 - 632 Okunma

TİCARET MESLEK LİSELİLER PİLAV GÜNÜNDE BULUŞTU

Abone Ol

Tokat Ticaret Lisesi Mezunları Komitesince pilav günü düzenlendi.

Tokat Ticaret Lisesi Mezunları Komitesince pilav günü düzenlendi.

Tokat Yeşilırmak Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinde gerçekleşen programa Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Aşık Eşref Tombuloğlu, davetliler ve ticaret lisesi mezunları katıldı.

Programa katılan Ticaret Lisesi Mezunları ile tek tek tokalaşan Vali Dr. Ozan Balcı, hal hatır sorduğu mezunlarla bir süre sohbet etti. 22. Topçam Şenliklerinde sahne alan İstanbul Devlet Opera ve Bale Solist Sanatçısı Sedat Sarıgül’ün de katıldığı programda, sanatçı Sarıgül mini bir konser vererek, programa renk kattı.

Programdan hatıra fotoğrafı çekiminin ardından ayrılan Vali Dr. Ozan Balcı, birlik ve beraberlik içerisinde dostlukların pekişmesi, hatıraların yad edilmesi için gerçekleştirdikleri programın daim olmasını dileyerek davetleri nedeniyle Tokat Ticaret Lisesi Mezunları Komitesine teşekkür etti.


" TİCARET MESLEK LİSELİLER PİLAV GÜNÜNDE BULUŞTU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TİCARET MESLEK LİSELİLER PİLAV GÜNÜNDE BULUŞTU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TİCARET MESLEK LİSELİLER PİLAV GÜNÜNDE BULUŞTU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku