takip et takip et takip et
Gündem

10 Aralık 2019 - 630 Okunma

TİCARET LİSELİLER MEZUNLAR BULUŞMASI İÇİN HAZIRLANIYOR

Abone Ol

Tokat Ticaret Lisesi Mezunları, 2020 yılında ikincisini gerçekleştirecekleri Mezunlar Buluşması için hazırlık çalışmalarını sürdürüyor.

Tokat Ticaret Liseliler 8 Aralık 2019 tarihinde Tokat Grubu olarak Burçak Cafe’de düzenlenen toplantıda bir araya geldi.  Mezunlardan Necla Tanrıveren ve Nuray Özmen’in organizasyonu üstlendiği etkinlikte 30 yıl sonra bir araya gelen mezunlar hüzün, mutluluk ve sevinci aynı anda yaşadı. Uzun yıllar sonra buluşan Tokat Ticaret Lisesi mezunları 2 Ağustos 2020 Pazar günü “Büyük Tokat Buluşması” için karar aldı. Programda her dönemin mezunlarından bir temsilci seçildi. Tokat komitesi tarafından 2020 yılında yapılacak olan Büyük Tokat Buluşması için tarih belirlendi. Nisan ayında iller toplantısı ve 2 Ağustos Pazar günü “Büyük Tokat Buluşması” için karara varıldı.

Grup adına açıklama yapan İsmail Karaçam açılış konuşmasında, 2 Ağustos 2020 Pazar günü yapılacak olan büyük buluşmada tüm Tokat Ticaret Liselileri bir arada görmekten mutluluk duyacaklarını dile getirdi. Birlikve beraberlik içinde bir portre sunulmasının daha güzel olacağını belirten Karaçam, “Herkesin siyasi görüşü kendine olmak kaydıyla burada Tokat Ticaret Liseliler olarak bir ve beraber olmak istiyoruz.” Dedi.

Toplantıya öğretmenlerden Sami Yaman, İskender İncebay, Şükrü İpek, Rahime Ataman ve mezunlar katıldı. 2 Ağustos 2020 Pazar günü beraber olma dilek ve temennileri ile program sona erdi.


" TİCARET LİSELİLER MEZUNLAR BULUŞMASI İÇİN HAZIRLANIYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere TİCARET LİSELİLER MEZUNLAR BULUŞMASI İÇİN HAZIRLANIYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda TİCARET LİSELİLER MEZUNLAR BULUŞMASI İÇİN HAZIRLANIYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku