Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.298,84 0,85%
Çeyrek Altın 2.289,00 0,79%
Yarım Altın 4.592,00 0,79%
Tam Altın 8.850,65 0,24%
Şinasi Yüzbaşıoğlu Nereli? Kimdir? Müge Anlı’nın eşi

Şinasi Yüzbaşıoğlu Nereli? Kimdir? Müge Anlı’nın eşi

ABONE OL
10 Ocak 2023, 21:08:20

Şinasi Yüzbaşıoğlu Nereli? Kimdir? Müge Anlı’nın eşi mi? gibi sorularınızın tüm cevabı bu haberimizde. Sende Müge Anlı’nın Eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu hakkında tüm detayları öğren.

Haziran ayında sade bir tören eşliğinde evlenen çiftin haberini, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı aracılığıyla duyurulmuştu. Özellikle sosyal medya üzerinde en çok konuşulan isimler arasında yer alan Müge Anlı’nın eşi olan Şinasi Yüzbaşıoğlu hakkında merak edilenleri, haberimizde sizler için derledik. İşte Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun hayatı ve biyografisi.

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Müge Anlı, 25 Haziran tarihinde İstanbul Asayiş Şube Müdürü olan Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendi. Müge Anlı’nın eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu Adana doğumludur ve 58 yaşındadır.

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU MESLEĞİ NE?

Şinasi Yüzbaşıoğlu 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürü olarak atanmıştır. Öncesinde, Adana Emniyet Müdürlüğü’nde görev almıştır.

Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun kariyeri ve hayatı ilgi çekiyor. Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu çifti, 25 Haziran tarihinde sade bir nikah töreni ile evlenmişlerdir. Müge Anlı, evleneceklerini duyurduktan kısa bir süre sonra evliliklerini gerçekleştirmişlerdir. Sosyal medya hesabında eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun soyadını kendi soyadına ekleyen Müge Anlı, henüz evlilikleriyle ilgili bir paylaşım yapmamıştır.

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU VE MÜGE ANLI EVLENDİ!

Şinasi Yüzbaşıoğlu ve Müge Anlı Haziran 2022’de evlendi. Şinasi Yüzbaşıoğlu, Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programda her hafta sunucu olarak yer alan Müge Anlı ile dünya evine girdi. Ancak çiftin nikah törenleriyle ilgili herhangi bir fotoğrafın paylaşılmamış olduğu öğrenildi. Sosyal medya kullanmadığı bilinen Yüzbaşıoğlu için çok sayıda sahte hesap açıldığı belirtildi. Müge Anlı ise konuya açıklık getirerek, sahte hesaplar kapatıldıktan sonra fotoğrafları paylaşacağını açıkladı. Bu durumun nedenini güvenlik olarak nitelendirdi.

DİKKAT!  Berkejuan Kaç Yaşında? Kimdir, Nereli
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments