takip et takip et takip et
Merkez

2 Kasım 2019 - 225 Okunma

SATRANÇ FEDERASYONU BAŞKANI TULAY TOKAT’TA

Abone Ol

Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, Tokat’ta resmi ziyaretler gerçekleştirdi.

Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, Yönetim Kurlu Üyesi Ali Ümit Şifaver ve Tokat Satranç İl Temsilcisi Göksel Taslıoğlu ile birlikte Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret etti. Vali Dr. Ozan Balcı’ya gerçekleştirilen satranç faaliyetleri hakkında bilgi veren Gülkız Tulay, Tokat’ta hayata geçirilecek satranç turnuvaları ve projeleri hakkında bir dizi istişarelerde bulundu. Satranç branşında yapılan çalışmaları her zaman destekçisi olacağını belirten Dr. Ozan Balcı, gerçekleşen ziyaretten memnuniyetini dile getirdi. Ayrıca Gülkız Tulay, Vali Dr. Ozan Balcı’ya satranç takımı hediye etti.

Gülkız Tulay, Dr. Ozan Balcı ziyaretinin yanı sıra Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali’yi ve Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar’ı da makamında ziyaret etti. Gülkız Tulay, Tokat ziyaretini Spor Tokat Gençlik Merkezi’nde yöneticiler, sporcular ve aileleri ile buluşarak tamamladı.


" SATRANÇ FEDERASYONU BAŞKANI TULAY TOKAT’TA konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere SATRANÇ FEDERASYONU BAŞKANI TULAY TOKAT’TA ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda SATRANÇ FEDERASYONU BAŞKANI TULAY TOKAT’TA ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku