takip et takip et takip et
Gündem

11 Eylül 2019 - 288 Okunma

NİKSAR’DA OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI

Abone Ol

Niksar'da Kaymakam İlhami Doğan başkanlığında okul güvenliği toplantısı yapıldı.

Niksar’da Kaymakam İlhami Doğan başkanlığında okul güvenliği toplantısı yapıldı.

Niksar Anadolu Lisesi salonunda gerçekleşen toplantıya Niksar Kaymakamı İlhami Doğan’ın yanı sıra, Belediye Başkanı Özdilek Özcan, İlçe  Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Bolat, İlçe Emniyet Müdürü Nurettin Saçkan, İlçe jandarma  Komutanı Üsteğmen Şerafettin Atçeker okul müdürleri ve okul aile birliği üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Kaymakam İlhami Doğan, 2019- 2020 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. Doğan, “Okullarımızda okuyan öğrencilerimizin güvenli bir şekilde okullarında eğitim görebilmeleri için istişarede bulunmak, var olan sıkıntıları gidermek, doğacak sıkıntılara önceden tedbir almaktır. İnşallah yeni eğitim yılında huzurlu bir eğitim yılının başlayıp, sağlıklı bir şekilde son bulmasını istiyoruz, güvenlik kuvvetlerimiz gerekli tedbirleri aldı. Sizlerin düşüncelerinden sonra aksayan bir taraf var ise onların giderilmesini sağlayacağız ve çocuklarımız huzurlu bir eğitim yılına başlamış olacaktır. Okul müdürlerinden, öğretmenlerden, muhtar ve STK’lardan oluşan bu çalışma grubu zaman zaman okullarımızı ziyaret etsinler. Yapılan çalışmalar destek verelim, aksayan tarafları bizlere iletsinler ve huzurlu bir yıl geçmesine katkı sağlayalım” dedi.

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan’dan sonra Niksar Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Bolat söz aldı, Bolat yeni eğitim yılının hayırlı olmasını diledi ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Niksar’da 52 okul, 3 Özel eğitim rehabilatasyon merkezi ve 2 tane yurt bulunduğunu toplan olarak 9358 öğrencinin Niksar merkez okullarında eğitim gördüklerini ifade etti.

Bolat, “Niksar’da yeni eğitim yılına öğretmen açığı olmadan giriyoruz, çok az sayıda vekil öğretmenle yeni eğitim yılına hazırız, geçen yıllarda okullarda disiplinsiz olan öğrencilerin sayısı 42-77 iken geçtiğim eğitim yılında 12 disiplinsiz öğrenci ile eğitim yılını tamamladık inşallah bu eğitim yılında daha verimli çalışmalar yaparak hizmete devam edeceğiz, taşımalı siste içinde 847 ilk okul, 1043 Lise dengi okul öğrencilerini taşıma yaparak yemekleri veriyoruz” dedi.


" NİKSAR’DA OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere NİKSAR’DA OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda NİKSAR’DA OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku