takip et takip et takip et
Niksar

9 Ekim 2019 - 10:37:36 - 8 Okunma

NİKSAR’DA EĞİTİM VE TATBİKAT PLANLAMASI

Niksar'da Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü tarafından yapılan toplantıda ilçe okulları ve kamu kurum ve kuruluşlarında gerçekleştirilecek eğitim ve tatbikatlar için planlama yapıldı.

Niksar’da Niksar Kaymakamı İlhami Doğan başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan toplantıya AFAD Müdürlüğü Şube Müdürü Abdullah Sarıçiçek ve ekibi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zafer Bolat ve ekibi ile Sakarya Afet Bilinçlendirme ve Afete Hazırlama Derneği üyesi personeller katıldı.

Toplantıda Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı ve Niksar Kaymakamı İlhami Doğan’ın talimatıyla ilçe okulları ve kamu kurum ve kuruluşlarında gerçekleştirilecek eğitim ve tatbikatlar için planlama yapılarak uygulamaya konuldu. Bu kapsamda 7-11 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan eğitim ve tatbikatlarda toplam 28 okul ve iki etap halinde tüm kamu kurum ve kuruluşlarında Afet ve Acil Durum konulu Afete Hazır Okul ve Afete Hazır Aile/İşyeri modülleri uygulanacak.

Tokat Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirilecek olan programa Niksar Kaymakamı İlhami Doğan’ın daveti ile şehre gelen Sakarya Afet Bilinçlendirme ve Afete Hazırlama Derneği (SABAH) üyeleri de katılarak eğitimlere destek verecek.


" NİKSAR’DA EĞİTİM VE TATBİKAT PLANLAMASI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere NİKSAR’DA EĞİTİM VE TATBİKAT PLANLAMASI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda NİKSAR’DA EĞİTİM VE TATBİKAT PLANLAMASI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku