takip et takip et takip et
Gündem

23 Ağustos 2019 - 267 Okunma

MİLLETVEKİLİ BULUT: MAĞDURİYETLERİN GİDERİLMESİ İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM

Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat'ta önceki akşam etkili olan sağanak yağış nedeniyle zarar gören beldelerin mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda harekete geçeceğini açıkladı.

Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat’ta önceki akşam etkili olan sağanak yağış nedeniyle zarar gören beldelerin mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda harekete geçeceğini açıkladı.

Tokat’ta önceki gün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağışta birçok ev ve işyerini su bastı. Merkeze bağlı Güryıldız beldesinde ise sağanak yağış sele neden oldu. Belde içerisinden geçen derenin taşması sonucu kaldırımlar ve tarım arazileri zarar gördü. Sel felaketine ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Tokat Milletvekili Yücel Bulut gelişmeleri takip ettiğini belirterek, “Tokat’ta yoğun yağış nedeniyle hasara uğrayan Güryıldız Kasabamız ve Küçükyıldız’da yaşayan hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Belediye Başkanımız Mustafa Özer Bey’le görüşerek kendisinden bilgi aldım. Hemşerilerimizin mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda elimden geleni yapacağım.

Tekrar geçmiş olsun diliyorum.” ifadelerini kullandı.


" MİLLETVEKİLİ BULUT: MAĞDURİYETLERİN GİDERİLMESİ İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MİLLETVEKİLİ BULUT: MAĞDURİYETLERİN GİDERİLMESİ İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MİLLETVEKİLİ BULUT: MAĞDURİYETLERİN GİDERİLMESİ İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku