takip et takip et takip et
Merkez

5 Eylül 2019 - 270 Okunma

MERKEZİM HER YERDE PROJESİ GENÇLERE ULAŞIYOR

Abone Ol

Tokat  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi ekipleri, "Merkezim Her Yerde" projesi ile gençlere ulaşmaya devam ediyor.

Tokat  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi ekipleri, “Merkezim Her Yerde” projesi ile gençlere ulaşmaya devam ediyor.

Gençlik Merkezi ekipleri, gençlerin gelişimine katkıda bulunmak, milli ve manevi değerlerine ve geçmişine bağlı, dünyanın geleceğine yön veren şuurlu bir gençlik yetişmesine katkı sağlamak amacıyla salon programları, kulüpler, sportif faaliyetler ve projelerle ildeki gençlere hizmet sunuyor.

“Merkezim Her Yerde” projesi ile Gençlik Merkezine uzak mahallelerde yaşayan gençlere faaliyet ve projelerini anlatmak, mekan sınırlarının ötesine taşıyarak daha çok gence ulaşmak amacıyla ekipler, Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulunda öğrencilerle bir araya geldi.

Okulda düzenlenen etkinlikte, Gençlik Merkezi faaliyet ve projeleri anlatıldı, okul bahçesinde öğrencilere geleneksel çocuk oyunları oynatıldı. Etkinliğe ilişkin Tokat Gençlik Merkezinden yapılan açıklamada, “Tokat Gençlik Merkezi olarak Merkezim Her Yerde Projesi kapsamında Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ettik. Ziyaret kapsamında dart, matrak, çuval yarışı, halat çekme, mangala, satranç vb. birçok etkinlik yaparak öğrencilerimizle eğlenceli dakikalar geçirdik.” denildi.


" MERKEZİM HER YERDE PROJESİ GENÇLERE ULAŞIYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere MERKEZİM HER YERDE PROJESİ GENÇLERE ULAŞIYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda MERKEZİM HER YERDE PROJESİ GENÇLERE ULAŞIYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku