takip et takip et takip et
Gündem

21 Kasım 2019 - 151 Okunma

KİTAP FUARI KOMİSYONUNDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Abone Ol

Tokat Kitap Fuarı Yürütme Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali'yi makamında ziyaret etti. Kent Konseyi Başkanı ve Tokat Kitap Fuarı Komite Başkanı Abdullah Gürbüz, katkılarından dolayı Küçükali'ye teşekkür ederek, "İlimiz adına biz Milli Eğitimdeki öğrencilerimizi faydalandırdık. Şehrimiz bundan çok faydalandı.'' dedi.

Tokat Kitap Fuarı Yürütme Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali’yi makamında ziyaret ederek, Müdür Küçükali’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti. Kent Konseyi Başkanı ve Tokat Kitap Fuarı Komite Başkanı Abdullah Gürbüz, “Kitap fuarı dolayısıyla Komite Başkanı olarak, Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi, Kent Konseyi ve Milli Eğitim Müdürlüğü beraberliğinde yapmış olduğumuz kitap fuarının bir teşekkürü olarak sizin ziyaretinize geldik. Gerçekten teşekkür ediyorum, ilimiz adına biz Milli Eğitimdeki öğrencilerimizi faydalandırdık. Şehrimiz bundan çok faydalandı. Ben, başkan olarak böyle bir giriş yapayım ama daha çok bugün hem yazar hem de eğitimci olarak  komitemizin içinde olan Mustafa Uçurum Bey’e sözü vermek istiyorum.” dedi.

ÇOCUKLARA ULAŞILAN YER HALİNE GELDİ

Kitap fuarında Milli Eğitim Müdürlüğünün dahil olmasından dolayı mutlu olduğunu ifade eden Komite üyesi Mustafa Uçurum, “Türkiye’nin her yerinde kitap fuarı açılıyor. Ama kitap fuarları illerde sadece yazarların gelip imza atıp gittikleri bir etkinlik haline dönüştü. Tokat’ta Milli Eğitimin işin içinde olması, okullara gitme ayağı olması, bizim kitap fuarını bir adım ileriye çıkartıyor. Çünkü sadece kitap imza atmaya gidilen yer değil Tokat, çocuklara da ulaşılan bir yer haline geldi bizim fuarımız” şeklinde konuştu.

“EĞİTİM EN ÖNEMSEDİĞİMİZ KONUDUR”

Fuar Komitesi Üyesi yazar Ali Bal ise İl Müdürü Küçükali’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti.    “Kitapla başlayan kültür faaliyetlerinin içinde olmaktan duyduğu mutluluğu belirterek, eğitim sadece okulda değil, her yerde devam etmelidir. Biz de kültür ve sanat faaliyetlerini toplumun tüm kesimlerine yaymak için Milli Eğitim Bakanlığımız tavsiyeleri doğrultusunda severek çalışmalar yapmaktayız” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci de Küçükali’ye kitap fuarına desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Belediyemiz her zaman Milli Eğitim ile her konuda iş birliği yapmaktadır. Kitap fuarında da bu iş ve güç birliğini yaptık. Eğitim bizim en önemsediğimiz  konudur. Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu, öğrencilerimize, okullarımıza her zaman destek olmakta ve olmaya da hazır durumdadır. Belediye Başkanımız Sayın Eroğlu, kitap fuarını gelecek yılarda da sürdürme gayretinde. Hatta gelecek yılın çalışmalarına başlamamız talimatını verdi, bu müjdeyi de verelim.” dedi.

“ORGANİZASYONLARIN HİTAP ETTİĞİ GENİŞ KİTLE BİZİZ”

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali ise ziyaretlerinden dolayı komite üyelerine teşekkür ettiği konuşmasında şunları kaydetti:

“Bu nazik düşüncenizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Güzel bir organizasyon oldu, şehrimizin tanıtımı, şehrimizdeki insanlarımızın faydalanması yönüyle de güzel bir organizasyondu. Emeği geçen başta Belediye Sayın Valimize, Valiliğimize, Belediye Başkanımıza, Belediyemize, Kent Konseyi Başkanlığımıza ve Kent Konseyi Başkanımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu tür organizasyonların her zaman yanındayız, içindeyiz çünkü bu tür organizasyonların hitap ettiği en geniş kitle de biziz. Milli Eğitim olarak tekrardan teşekkür ediyorum.”

Ziyaret sonunda Komite üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Küçükali’ye kitap seti hediye etti.


" KİTAP FUARI KOMİSYONUNDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KİTAP FUARI KOMİSYONUNDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KİTAP FUARI KOMİSYONUNDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku