takip et takip et takip et
Gündem

16 Ağustos 2019 - 10:28:10 - 57 Okunma

KAYMAKAM ANT TRAFİK UYGULAMASINA KATILDI

Zile Kaymakamı Kubilay Ant, bayram yoğunluğu nedeniyle sıklaştırılan trafik uygulamasına katılarak sürücüleri trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.

Zile Kaymakamı Kubilay Ant, bayram yoğunluğu nedeniyle sıklaştırılan trafik uygulamasına katılarak sürücüleri trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.

Kaymakam Kubilay Ant Kurban Bayramı nedeniyle yoğunlaşan trafikte kazaları en aza indirmek için Jandarma ve Emniyet trafik ekipleri tarafından yapılan trafik uygulamalarına katılarak sürücüleri trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.  Zile – Çekerek yolu üzerindeki uygulamalara katılan Kaymakam Kubilay Ant’ın yanın da, Zile İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Erhan Arslan ve Zile İlçe Emniyet Müdürü Fatih Öcal’da hazır bulundu.  Uygulamada durdurulan araçlarda bulunan vatandaşlarla sohbet eden Zile Kaymakamı Kubilay Ant, vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutlayarak yolculuk boyunca emniyet kemerlerini çıkartmamalarını istedi. Emniyet ve Jandarma ekiplerinin 24 saat boyunca trafik akışını düzenleyerek sürücüleri bilgilendirdiğini belirten Kaymakam Ant, herkesin gitmek istedikleri yere sağ sağlim kavuşmaları için trafik ekiplerinin adeta seferber olduklarını ancak bunu sürücülerin ve yolcuların da aynı hassasiyeti göstermeleri gerektiğini belirterek iyi bir bayram geçirmelerini diledi.


" KAYMAKAM ANT TRAFİK UYGULAMASINA KATILDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere KAYMAKAM ANT TRAFİK UYGULAMASINA KATILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda KAYMAKAM ANT TRAFİK UYGULAMASINA KATILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku