takip et takip et takip et
Gündem

23 Eylül 2020 - 364 Okunma

İL HIFZISSIHHA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Abone Ol

İl Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirler, yürütülen çalışmalar ve ilimizin genel durumu değerlendirildi. Koronovirüs ile mücadelenin hassasiyetle devam ettiğini ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, karantina kurallarını ihlal eden vatandaşların KHK yurtlarına yerleştirilmesinin devam ettiğini söyledi. Amacın vatandaşların sağlığı olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Cezalar amacımız değil. Amacımız vatandaşlarımızı uyarmak, işin ciddiyetle yürütülmesini sağlamak.” dedi.

Mahalle timlerinin, emniyet ve jandarma ekiplerinin de sahada denetimlerine sıkı bir şekilde devam ettiğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, sağlık çalışanlarının da fedakarca çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, teşekkür etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, okullarda da tedbirlerin sıkı bir şekilde uygulandığını kaydetti. 

Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Remzi Oğuz Yılmaz ve video konferans kanalıyla kurul üyeleri katıldı.


" İL HIFZISSIHHA KURULU TOPLANTISI YAPILDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere İL HIFZISSIHHA KURULU TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda İL HIFZISSIHHA KURULU TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku