takip et takip et takip et
Spor

7 Kasım 2019 - 130 Okunma

GENÇLİK MERKEZİ FAALİYETLERİ

Abone Ol

Tokat ve ilçelerinde Gençlik Merkezi çalışmaları devam ediyor.

Erbaa Gençlik Merkezi tarafından Lösemili Çocuklar Haftası dolayısı ile geçtiğimiz yıllarda kök hücre kampanyası başlatılan Affan ve ailesi ziyaret edildi. Üniversite gençleri ile maske takılarak farkındalık oluşturulan faaliyette gerekli tedbirlerin alınmasından sonra Affan ile çeşitli oyunlar oynandı. Erbaa Gençlik Merkezi Yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “Kendisine biraz da olsa moral verdik. Bizleri kabul eden ailemize teşekkür ediyor her zaman yanlarında olduğumuzu belirterek acil şifalar diliyoruz.” İfadelerine yer verildi.

Gönüllülük yılında gönüllülük faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor. Bakanlığın Genç Dönüşüm projesi kapsamında Erbaa Gençlik Merkezi gönüllü gençleri tarafından sınav sonrası toplanan kalem setleri köy okullarındaki minik öğrencilere ulaştırıldı.


" GENÇLİK MERKEZİ FAALİYETLERİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere GENÇLİK MERKEZİ FAALİYETLERİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda GENÇLİK MERKEZİ FAALİYETLERİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku