Dolar 27,3861 0.25%
Euro 29,0664 -0.07%
Gram Altın 1.628,19 -0,87%
Çeyrek Altın 2.767,00 -0,57%
Yarım Altın 5.533,00 -0,61%
Tam Altın 11.014,74 -0,47%
GAZİLERDEN BARIŞ PINARI HAREKATI’NA DESTEK

GAZİLERDEN BARIŞ PINARI HAREKATI’NA DESTEK

ABONE OL
11 Ekim 2019, 10:58:23
Başkan Güleç, “Biz Gaziler ve Şehit yakınları olarak, tek kollu, tek bacaklı kalsak da halen elimiz silah tutar, gözümüz hedefi görür. İster cephede, ister cephe gerisinde göreve hazırız.”

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Tokat Şubesi Başkanı İbrahim Güleç düzenlediği basın toplantısında Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Barış Pınarı Harekatı’nı desteklediklerini açıkladı.

Suriye sınırında güvenli bölge oluşturmak amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başlattığı Barış Pınarı Harekatı’na Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Tokat Şube’sinden destek geldi.

GÖREVE HAZIRIZ

Barış Pınarı Harekatı’na destek verdiklerini belirten Başkan Güleç, cephede ve cephe gerisinde göreve hazır olduklarını belirterek, “ Sınır güvenliğini sağlamak, enerji koridoru adı altında kurulmak istenen terör koridoruna engel olmak, saldırılarını engellemek, terör örgütü PKK/PYG-PYD’nin bölgede kurmaya çalıştığı terör yapılanmasını sona erdirmek, Suriye’nin toprak bütünlüğünü korumak, terörden arınan bölgelere Suriyeli sığınmacıları yerleştirmek, bölgedeki tüm terör örgütlerinin varlığını sona erdirmek için başlatılan ” Barış Pınarı Operasyonu “nu Şehit Aileleri ve Gaziler olarak sonuna kadar destekliyoruz. Silahlı Kuvvetlerimize başarılar dilerken her zaman olduğu gibi yine üstün başarılarla döneceklerine olan inancımız tamdır. Milli Savunma Bakanlığına çağrımızdır, Biz Gaziler ve Şehit yakınları olarak, tekkollu, tek bacaklı kalsak da halen elimiz silah tutar, gözümüz hedefi görür. İster cephede, ister cephe gerisinde göreve hazırız. Rabbim yar ve yardımcıları olsun yüreklerimizle ve dualarımızla her zaman yanlarındayız.” dedi.

DİKKAT!  VALİ BALCI, İŞ-KUR ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ ALDI
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments