takip et takip et takip et
Gündem

14 Kasım 2019 - 378 Okunma

GAZETEMİZDEN ALAY KOMUTANI OCAK’A NEZAKET ZİYARETİ

Abone Ol

...

Tokat Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fatih Kılıç beraberinde Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Seda İlter, muhabir Hilal Yıldırım ve Anadolu Basın Birliği Tokat Şube Başkanı Sezai Kaymak ile Garnizon ve 48. Piyade Eğitim Alay Komutanı Piyade Albay Ayhan Ocak’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaret ile ilgili Fatih Kılıç sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu. “Tokat 48. Piyade Eğitim Alayı Komutanı Piyade Albay Ayhan Ocak’a ziyarette bulunduk. Alayda daha önceki askerlik döneminde hizmet vermiş bir Komutan iken bugün Tokat’a Alay Komutanı olarak atanmasının ayrı bir mutluluğunu yaşamaktaydı. Amasyalı olmasının yanı sıra aynı zamanda eşi hanımefendi Tokatlıydı. Yani Tokatlının ENİŞTESİ…
Hoş bir sohbet oldu. Alayın Tokat’ın ticaretinde çok kıymetli bir yeri var. Yeni bir düzenleme ile Türkiye’nin ilk yedek astsubay okulu olarak da hizmet verdiği ortamda görevinin hayırlı uğurlu olmasını dileriz.”


" GAZETEMİZDEN ALAY KOMUTANI OCAK’A NEZAKET ZİYARETİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere GAZETEMİZDEN ALAY KOMUTANI OCAK’A NEZAKET ZİYARETİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda GAZETEMİZDEN ALAY KOMUTANI OCAK’A NEZAKET ZİYARETİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku