takip et takip et takip et
Gündem

17 Nisan 2020 - 296 Okunma

EYÜP EROĞLU, PAZAR YERİ TEDBİRLERİNİ İNCELEDİ

Abone Ol

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Çarşamba Pazarı alanında alınan tedbirleri takip etmek amacıyla incelemelerde bulunarak, pazar esnafına kolaylıklar diledi.
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, esnafları tek tek ziyaret ederek, tedbirlerin uygulanması noktasında yardımcı oldukları için pazarcı esnafına teşekkür etti. Ziyaret sonrasında açıklama yapan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Pazar alanında gerekli tedbirleri sıkı bir şekilde uyguladıklarını söyledi.
Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada, “Esnaf kardeşlerimize hayırlı işler dilemek ve alınan önlemleri takip etmek amacıyla Çarşamba Pazarını ziyaret ettik. Maskeler, eldivenler, sosyal mesafe alanları, tezgâh aralıkları Çarşamba Pazarı alanında titizlikle uygulanıyor. Bu önlemleri uyguladıkları için pazarcı esnafımıza ve görevli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Belediye olarak, Çarşamba Pazar alanında tek giriş ve tek çıkış yaparak, bu alanlarda; dezenfekte, maske dağıtımı ve ateş ölçerle kontrol uygulaması yapıyoruz. Olası bir durumda uyarıda bulunarak tedbirlerimizi alıyoruz. Yine belirli saatlerde yoğunlaşma olmaması amacıyla Pazar alanına belirli yoğunlukta vatandaşlarımızı içeri alıyoruz. Pazarcılar Derneğimiz de bu konuda bizlere destek veriyorlar, onlara da ayrıca teşekkür ediyorum.
Az daha sabredelim, inşallah bugünler geçecek. Vaka sayılarının sıfıra düştüğü, vefat eden vatandaşlarımızın olmadığı, insanlarımızın yeniden kucaklaştığı günler çok ama çok yakındır. Çok zaruri olmadıkça dışarı çıkmayalım. Sizlerin sağlığı bizim için önemlidir. Tüm hemşerilerimize sağlıklı, huzurlu, mutlu günler diliyorum” dedi.
Pazarcı esnafı adına Pazarcılar Dernek Başkanı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Belediye Personeline teşekkür etti.


" EYÜP EROĞLU, PAZAR YERİ TEDBİRLERİNİ İNCELEDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere EYÜP EROĞLU, PAZAR YERİ TEDBİRLERİNİ İNCELEDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda EYÜP EROĞLU, PAZAR YERİ TEDBİRLERİNİ İNCELEDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
Şekilli Nick Güçlü Manşet Led TV Ölçüleri tokat evden eve nakliyat