takip et takip et takip et
Gündem

9 Aralık 2019 - 675 Okunma

ETÜT TOKAT TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Abone Ol

2023 Tokat Vizyonu doğrultusunda, Tokat Valiliği koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Eğitim Tokat projesi kapsamında Atatürk Anadolu Lisesinde açılan Etüt Merkezini ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, kurs alan öğrencilerle bir araya geldi.

Ziyarete Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Yusuf Beyazıt, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum katıldı.

Farklı okullardan etütlere katılan lise son sınıf öğrencilerini ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, Etüt Tokat ile birlikte Tokat’ın akademik anlamda hedefinin ilk 3 yıl içerisinde ilk 20, ilk 5 yıl içerisinde ise ilk 5’e girmesi olduğunu söyledi.

Düzenli ve Disiplinli Çalışanlar Başarılı Olur

Türkiye’de ilk olan Tokat il genelinde 215 kurs merkezinde 24 bin 30 öğrenciyi hayallerine ulaştıracak Etüt Tokat’ın öğrencilerin hedeflerine katkılar sunacağını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “En önemli dönem lise dönemidir. Aklını kullanarak bu zamanları iyi değerlendirenler hayatlarında başarılı oluyor. Bu dönemler sizler için çok kıymetli. Lise döneminizi iyi değerlendirirseniz başarılı olursunuz.” dedi.

Ziyarette öğrencilere başarılar dileyerek önerilerde bulunan Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, “İyi bir üniversite, iyi bir bölüm ve doğru planlama geleceğinizi şekillendirir. Hayatta başarılı olmak istiyorsanız bol bol kitap okuyun, şiir ezberleyin. Üniversite sınavına kadar telefonlardan uzak durun.” dedi.

Öğrencilere her zaman destek vereceğini ifade ederek başarılar dileyen Vali Dr. Ozan Balcı, Türkiye’nin geleceğini inşa edecek öğrencileri yetiştiren öğretmenlere teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.


" ETÜT TOKAT TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ETÜT TOKAT TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ETÜT TOKAT TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku