takip et takip et takip et
Erbaa

22 Kasım 2019 - 331 Okunma

ERBAA KENT MÜZESİ ZİYARETÇİLERE AÇILACAK

Abone Ol

Erbaa Belediyesi Kent Müzesi devam eden tadilatın ardından yeniden ziyaretçi kabul etmeye başlayacak.

Yunus Emre Kültür Evi’nde yer alan Kent Müzesi yeniden ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Unutulmuş meslekler, eski Erbaa fotoğrafları ve ilçenin yakın tarihine ışık tutan objelerin sergileneceği müzenin tadilat çalışmalarının hemen ardından ziyaretçilere açılması planlanıyor.

Kent Müzesinin Erbaa’nın yakın tarihine ışık tutan eserler barındırdığını ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl “Bir süredir tadilat çalışmaları devam eden müzemiz çok yakında açılacak. İçerisinde eski Erbaa’ya dair fotoğraflar, unutulmuş meslekler, ilçemizin tarımı, sanayisi ve günlük yaşamına dair objeler bulunuyor. Gezilip görülmesi gereken güzel bir müze oluşturduk. Her yaştan hemşerimizi Kent Müzemizi ziyaret etmeye bekliyoruz.” diye konuştu.


" ERBAA KENT MÜZESİ ZİYARETÇİLERE AÇILACAK konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA KENT MÜZESİ ZİYARETÇİLERE AÇILACAK ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA KENT MÜZESİ ZİYARETÇİLERE AÇILACAK ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku