takip et takip et takip et
Erbaa

2 Kasım 2019 - 357 Okunma

ERBAA BELEDİYESİ ÇOCUK VE GENÇLİK MECLİSLERİNDE SEÇİM

Abone Ol

Erbaa'daki okullarda öğrencilerin kendi aralarında seçtikleri temsilcilerin katıldığı çocuk ve gençlik meclisleri 2019-2020 döneminde görev yapacak başkanlarını seçti.

Meclislerin ilk toplantısı belediye meclis salonunda gerçekleştirildi. Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’ün katılımıyla yapılan toplantıda meclis başkanlığı seçimi yapıldı. Yapılan seçimde en çok oyu alan Beyza Akkavak çocuk meclisi başkanlığına Ali Kaya ise gençlik meclisi başkanlığına seçildi. Başkan Karagöl meclis üyelerine toplantı sonrası kitap hediye etti.

Çocuk ve gençlik meclislerinin önerilerini dikkate alıp karar alma sürecinde göz önünde bulunduracaklarını ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl “Çocuk ve Gençlik Meclisleri 2019-2020 dönemi için meclis başkanlığı seçimi yaptı. Bu toplantının ardından meclislerimiz aktif şekilde çalışmaya başlayacak. Bizler de onların alacakları tavsiye niteliğindeki kararları dikkate alacağız. Erbaa’mız için yapacağımız çalışmalara çocuklarımızın, gençlerimizin gözüyle de bakacağız. Meclis üyesi kardeşlerime teşekkür ediyor meclis çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.


" ERBAA BELEDİYESİ ÇOCUK VE GENÇLİK MECLİSLERİNDE SEÇİM konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ERBAA BELEDİYESİ ÇOCUK VE GENÇLİK MECLİSLERİNDE SEÇİM ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ERBAA BELEDİYESİ ÇOCUK VE GENÇLİK MECLİSLERİNDE SEÇİM ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku