takip et takip et takip et
Gündem

15 Kasım 2019 - 123 Okunma

BİLSEM ÖĞRENCİLERİNDEN ATATÜRK KONULU RESİM SERGİSİ

Tokat Bilim ve Sanat Merkezinde eğitim gören resim birimi öğrencilerinin hazırlamış olduğu Atatürk konulu resim sergisi Novada’da açıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, BİLSEM Müdürü Oğuzhan Öztürk, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları tarafından serginin açılışı kurdele kesilerek yapıldı. Müdür Küçükali,  emeği geçen öğrenci ve öğretmenlere teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Resim Öğretmeni Gülşah Arpacıoğlu, BİLSEM öğrencilerinin 10 Kasım’a özel olarak ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerden oluşan bir sergi için emek verdiğini  ifade ederek, “Atatürk konulu resim sergimizde 25 adet çalışma bulunmakta. Farklı tarzlarda akrilik, suluboya, kara kalem ve kolaj çalışmaları ile Atatürk’ün ulaşabildiğimiz fotoğraflarını elimizden geldiği kadar resimledik. Yaklaşık 2.5 aydır süren bir çalışma oldu” dedi.


" BİLSEM ÖĞRENCİLERİNDEN ATATÜRK KONULU RESİM SERGİSİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BİLSEM ÖĞRENCİLERİNDEN ATATÜRK KONULU RESİM SERGİSİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BİLSEM ÖĞRENCİLERİNDEN ATATÜRK KONULU RESİM SERGİSİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku