takip et takip et takip et
Fotoğraf Galerisi

11 Eylül 2019 - 1690 Okunma

BELEDİYE ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ

Abone Ol

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Eroğlu, teknik işlerden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu’yla birlikte Çay Mahallesi Abdulfettah Caddesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Eroğlu, teknik işlerden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu’yla birlikte Çay Mahallesi Abdulfettah Caddesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Abdulfettah Caddesi Yenileniyor

Başkan Eroğlu Abdulfettah Caddesi’nde yapılan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, “Ekiplerimiz Çay Mahallesi’nde çalışmalarını sürdürüyor. Abdulfettah Caddemizde altyapı konusunda özellikle yağmur suyu kanalları yapılarak, TEDAŞ tarafından elektrik kabloları da yer altına alındı.

Mahallemizde son dönmelerdeki yapılaşmalarla birlikte ciddi bir nüfus yoğunluğu oluştu. Caddemiz 500-600 metrelik bir uzunluğa sahipti. Diğer kurumlarla irtibat kurarak, doğalgaz, Telekom ve Tedaş hatlarının yer altına alınmasıyla birlikte belediyemiz Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarında son aşamaya gelindi. Ekiplerimiz çalışmalarını tamamladıktan sonra asfaltını yapacağız. İnşallah bir hafta içerisinde kaldırımı ve asfaltı yapılmış bir şekilde bölgenin hizmetine açacağız. Burada emeği geçen tüm arkadaşlarımıza ve Mahalle Muhtarımıza teşekkür ediyorum. Bölgemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Çay Mahallesi Muhtarı Mehmet Demirtaş ise Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve ekibine teşekkür ederek, mahallenin gelecek 50 yılına hitap eden çalışma yaptıklarını belirtti.

Muhtar Demirtaş basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Mahallemizin gelecek 50 yılına hitap eden çalışma yaptılar. Hepsinin emeklerine sağlık. İnşallah mahallemizde ve Tokat’ımızda daha güzel hizmetler yapılmaya devam edilecek” dedi.

Daha sonra Soğukpınar Mahallesi Saraçoğlu Caddesinde devam eden yağmur suyu kanal çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Eroğlu, şehrin dört önemli noktasında bu çalışmaların devam ettiğini belirtti.

“Problemleri Gideriyoruz”

Behzat bölgesinde çalışmalarla ilgili açıklama yapan Başkan Eroğlu, şunları söyledi:

“Behzat Caddesinde geçtiğimiz günlerde aşırı yağışlardan kaynaklı su birikintisi olmuş ve bazı dükkânlarımız bundan zarar ve hasar görmüştü. Şehrimizin özellikle böyle sıkıntılı bölgelerinde yağmur suyu hatlarıyla ilgili çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Problemleri gideriyoruz. Behzat Cami karşısındaki Saraçoğlu Caddesinde menfez çalışmamız son safhasına geldi. Yine Yüksek Kahve’nin bulunduğu bölgede mazgal ve menfez çalışmalarımızı da bitirdik. Allah’a şükür bundan sonra herhangi bir afet ve yağış durumunda yağmur sularını bu mazgallarda toplayarak Behzat deremize tahliyesini yapacağız. Niksar Yolu kavşağı bölgesinde yeni yaptığımız mazgal çalışmaları ile oradaki problemleri de gidermiş olduk. Ekiplerimiz süratle Çarşamba Pazarı bölgesinde ve Fatih Caddesindeki ilgili sokaklarda bu çalışmaları sürdürüyorlar. Şehrimizin dört bölgesinde bu şekilde sorun yaşamıştık. Şuan iki bölgesinde bu sıkıntıları giderdik. Diğer iki bölgemizdeki çalışmalarımızı da tamamlayarak sıkıntıları bertaraf etmiş olacağız.”


" BELEDİYE ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BELEDİYE ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BELEDİYE ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku
şekilli nick yazma BeConvert codlio web tasarım ajansı kutrtv ilhan kut kimdir
html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf html to pdf