takip et takip et takip et
Belediye

15 Aralık 2018 - 5 Okunma

BAŞKAN EROĞLU, BELEDİYE ÇALIŞANLARIYLA BULUŞTU

Tokat Belediyesinde çalışan, memur, işçi, Tokbel personelleri ve İŞ-KUR çalışanları ile istişare toplantısında bir araya gelen Başkan Eroğlu, göreve geldiği günden bugüne kadar yapılan tüm çalışmalar için teşekkür etti.

            Belediyeciliğin bir bayrak yarışı olduğunu anlatan Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu yaptığı konuşmada, “Bizler Tokat Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. 4,5 yıllık süre içerisinde Tokat’ı geliştirmek için gece-gündüz demeden çalışmalarımıza devam ettik. Tokat için birçok ilki birlikte başardık. Bu şehre alın terini döken, mesai mefhumu gütmeden çalışan tüm arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm arkadaşlarımızdan Allah razı olsun” dedi.

            Başkan Eroğlu’nun konuşmasının ardından sohbet havasında soru cevap şeklinde program devam etti. Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, program sonrasında tüm birimlerle tek tek fotoğraf çekindi.


" BAŞKAN EROĞLU, BELEDİYE ÇALIŞANLARIYLA BULUŞTU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞKAN EROĞLU, BELEDİYE ÇALIŞANLARIYLA BULUŞTU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞKAN EROĞLU, BELEDİYE ÇALIŞANLARIYLA BULUŞTU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku