takip et takip et takip et
Başçiftlik

12 Eylül 2019 - 286 Okunma

BAŞÇİFTLİK VE REŞADİYE’DE ESNAF VE VATANDAŞLA BULUŞMA

Vali Dr. Ozan Balcı, Reşadiye ve Başçiftlik'te esnafları işyerlerinde ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, Reşadiye ve Başçiftlik’te esnafları işyerlerinde ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Reşadiye ve Başçiftlik’te bir dizi programlara katılarak, ziyaretlerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, ilçelerde esnaflarla da bir araya geldi.

Reşadiye’de ilçe çarşısında işyerlerini tek tek ziyaret ederek, esnaflarla işlerinin durumu ile ilgili sohbette bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, esnafların şehirlerin gelişmesinde ve kalkınmasında önemli rol oynadığını söyledi.

Vali Dr. Ozan Balcı, esnaflara hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

Vali Dr. Ozan Balcı, ilçe programı kapsamında vatandaşlarla da bir araya gelerek, sohbette bulundu. Alparslan Türkeş Parkında oturan vatandaşların da yanına giderek hal hatır soran Vali Dr. Ozan Balcı, burada vatandaşların kendisinden her hangi bir taleplerinin olup olmadığını sordu. Vatandaşlarla çay içen Vali Dr. Ozan Balcı,  vatandaşlara devletin kapısının her zaman açık olduğunu söyledi.

Ziyaretlerde Vali Dr. Ozan Balcı’ya Reşadiye Kaymakam Vekili Bülent Karacan ile Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz da eşlik etti.

Başçiftlik de esnafla buluşma

Başçiftlik ilçesinde düzenlenen muhtarlar toplantısının ardından ilçede esnafları işyerlerinde ziyaret ederek esnaflara hayırlı bol kazançlar dileyen Vali Dr. Ozan Balcı, şehrin ekonomisine önemli katkıları olan esnaflarımızın her zaman destekçisi olduğunu söyledi.

İlçe gezisinde 15 Temmuz Şehitler Parkında bulunan vatandaşlara selam verip hal hatır soran Vali Dr. Ozan Balcı, kıraathaneye davet ettiği vatandaşlarla çay içerek bir süre sohbet etti.

Başçiftlik ziyareti sırasında gördüğü, fasulye ayıklayan hanımlara kolay gelsin diyerek selam verip bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, Başçiftlik’te fasulye, kiraz ve çilek üretimini önemsediğini ifade ederek, üretimin arttırılmasına özel destek verileceğini vurguladı.


" BAŞÇİFTLİK VE REŞADİYE’DE ESNAF VE VATANDAŞLA BULUŞMA konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAŞÇİFTLİK VE REŞADİYE’DE ESNAF VE VATANDAŞLA BULUŞMA ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAŞÇİFTLİK VE REŞADİYE’DE ESNAF VE VATANDAŞLA BULUŞMA ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku