Dolar 18,7800 0.36%
Euro 20,1575 1.2%
Gram Altın 1.213,56 0,66%
Çeyrek Altın 2.026,00 0,25%
Bitcoin 525469 -3.08277%
Ethereum 33537 -2.67396%
Yarım Altın 4.053,00 0,27%
Tam Altın 8.041,68 1,59%
BAKAN KASAPOĞLU, GENÇLERLE VE ÇOCUKLARLA BULUŞTU

BAKAN KASAPOĞLU, GENÇLERLE VE ÇOCUKLARLA BULUŞTU

ABONE OL
04 Eylül 2020, 10:56:23

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yoğun Balıkesir programının akşamında gençlerle ve çocuklarla buluştu.

Balıkesir’de gün boyu yoğun bir program geçiren Bakan Kasapoğlu, akşam Sındırgı ilçesinde konakladı. Sındırgı’da yörük kıyafetli kız çocukları ve güreşçi gençlerin peşrevleri ile karşılanan Bakan Kasapoğlu, ilçede bulunan güreş müzesini de inceledi.

“BALIKESİRLİLERE LAYIK OLABİLMEK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

Burada gazetecilere açıklama yapan Bakan Kasapoğlu, Balıkesir programında karşılaştığı sıcak ev sahipliği ve misafirperverliğinden apayrı bir mutluluk duyduğunu belirterek,  şöyle dedi:

“Gerek açılışlarımız gerek temel atmalarımız ve gerek projelerimiz inşallah Balıkesir önümüzdeki süreçte hem sporda, hem gençlik yatırımları ile çok daha yukarılara taşıyacağız. İlçelerimiz ziyaret ettik. Yedi ilçemizde program yaptık. En sonunda şimdi Sındırgıdayız. Sındırgı da diğer ilçelerimiz gibi Balıkesir gibi memleketimizin tüm beldeleri gibi hakikaten çok özel ve çok ciddi özelliklere sahip bir ilçemiz. Bu manada hem insanımızla hem de gençlerimizle bir araya gelmek hem de hakikaten onların yarınlarına dair güzel konuları projeleri paylaşmak onların düşüncelerini almak, heyecanlarına tanık olmak, mutluluklarına şahitlik etmek bizler için önemli. İnanıyorum ki bu buluşmalarımız bu birlikteliklerimiz devam edecek çünkü halkımız milletimiz Balıkesirliler her şeyin en iyisine en güzeline layık. Bizde onlara layık olabilmek için çalışmaya devam edeceğiz.”

BAKAN KASAPOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ise verdiği destekten dolayı Bakan Kasapoğlu’na teşekkür etti. Sındırgı’da daha önceki yıllarda başlayan hem stadyum hem de stadyumun çim yapılması konusunu Bakan Kasapoğlu ile görüştüklerini belirterek, şöyle konuştu:

“Şimdi suni çim tartar olarak pistlerinin yapılması gençlik merkezi ve yeni yüzme havuzumuz hepsi bir arada. Bu gün çok kıymetli Bakanımız Mehmet Kasapoğlu’nun Sındırgı’ya teşrifleriyle inceleme gezisi yaptı. Buralarda gençlerimiz için daha başka neler yapabiliriz onun derdine düşmüş durumda, bizlerde burada kendilerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İnşallah Sındırgıyı geleneksel spor dallarıyla alakalı bir merkez haline getirmek için kendisinden talepte bulunduk. Üniversitemize bir yurt kazandırabilmek için bir talepte bulunduk. İnşallah onlarda gerçekleşince Sındırgı’nın gençleri geleceklerine daha iyi gözlerle ve daha emin adımlarla bakacaklar ve yürüyecekler. Ben desteklerinden dolayı çok kıymetli bakanımız Mehmet Kasapoğlu’na sonsuz teşekkürler ediyorum.” dedi.

BAKAN KASAPOGLU GENCLERLE VE COCUKLARLA BULUSTU
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments