takip et takip et takip et
Gündem

1 Kasım 2019 - 748 Okunma

BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE DEVİR TESLİM

Abone Ol

Bahçeşehir Kolejleri İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel Bahçeşehir Kolejleri Tokat Kampüsünün önümüzdeki haftadan itibaren yerel ortak kavramı dışında, Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürlüğü çatısı altında hizmet vereceğini açıkladı.

İstanbul’dan basın toplantısı için Tokat’a gelen Bahçeşehir Kolejleri İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, Genel Müdür Özlem Dağ, Genel Müdür Yardımcıları ve Karadeniz Bölge Koordinatörü Savaş Boyar, bir restoranda bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Bahçeşehir Kolejleri İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, “Biz tüm Türkiye’de Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları olarak geçiyoruz. 52 yılını doldurmuş bir eğitim grubuyuz. Bu sene 2019-2020 eğitim-öğretim dönemine toplamda 22 bin öğretmen çalışanımız ve 180 bin öğrencimiz ile start verdik. Bunlardan biri de yaklaşık 10 yıl önce Tokat’ta açmış olduğumuz Bahçeşehir Koleji. Son 2 yıldır Sayın Aydın Hocam işletiyordu. Biz yerel ortak ifadesini daha çok benimsiyoruz. Ve bunu kullanıyoruz. Çünkü Tokat,  Diyarbakır, İstanbul, Ankara, İzmir fark etmez. Her okulumuz bizim için bir. Her okulumuzda aynı kalite ve standardı yakalamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bahçeşehir Kolejleri Tokat Kampüsü önümüzdeki haftadan itibaren Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürlüğü çatısı altında devam edecek. Artık bir yerel ortak kavramı dışında direk genel müdürlüğümüze bağlı İstanbul’dan yönetilen bir kampus olarak yoluna devam edecek. Son 2 yılında öncelikle Aydın bey ve ailesine, Bahçeşehir Koleji bayrağını dimdik ayakta ve bizlere yakışır şekilde ilkelerine ve Tokat’a yakışır bir şekilde taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum. Bu bir devir teslim. Artık bayrağı farklı sebeplerden dolayı bize teslim ediyor. Bugüne kadar yapılan çok güzel işler oldu. Bizler de artık elimizi bir kademe daha taşın altına sokuyoruz. İnşallah hayırlı uğurlu olur. Tokat Bahçeşehir Koleji artık Genel Müdürlük çatısı altında yoluna devam ediyor” dedi. Yücel, emeği geçenlere teşekkür etti.

Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürü Özlem Dağ ise “26 yıldır Türkiye’nin her noktasında Çanakkale’den Kars’a kaliteli eğitim getirmek için çabalıyoruz. Tokat’ta da 10 yılı aşkın bir süredir bu bayrak dalgalanıyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Kurum olarak biz şuna inanıyoruz; Eğitimin kalitesini içeriği belirler. Ve bu içeriği oluşturan ve süreçte de öğrencilerimize tüm süreci ulaştıracak olan da öğretmenlerimizdir. Her zaman Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürlüğü olarak biz 10 yılı aşkın süredir bu sürecin içerisinde tüm öğretmenlerimizin ve yönetim ekibimizin yanındaydık. Bundan sonra da yanında olmaya devam edeceğiz. Arkadaşlarımıza da Tokat’ı hatta Türkiye’yi aşan başarılarla bizi gururlandırmalarını beklediğimizi ve buna inandığımızı da ifade etmek isterim” diye konuştu.


" BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE DEVİR TESLİM konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE DEVİR TESLİM ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda BAHÇEŞEHİR KOLEJİNDE DEVİR TESLİM ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku