takip et takip et takip et
Artova

21 Kasım 2019 - 115 Okunma

ARTOVA’DA SPOR TOKAT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı himayelerinde yürütülen ‘Spor Tokat’ projesi kapsamında, Artova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda değerlendirme toplantısı yapıldı.

Artova İlçe Kaymakamı Mustafa Karali başkanlığında yapılan değerlendirme toplantısına İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cemil Çağlar, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Ergün, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdür Vekili Faik Sezgin ve İlçe Beden Eğitimi öğretmenlerinin katıldı.

‘Spor Tokat’ projesi hakkında Artova ilçesinde yürütülen faaliyetler konuşulurken, projeden daha iyi faydalanmak ve katılım sayısını artırmak adına değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantı sonrasında İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cemil Çağlar ve beraberindeki heyet Kaymakam Karali’yi makamında ziyaret ederek, ‘Spor Tokat’ forması hediye ettiler.


" ARTOVA’DA SPOR TOKAT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ARTOVA’DA SPOR TOKAT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ARTOVA’DA SPOR TOKAT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku