takip et takip et takip et
Gündem

30 Aralık 2019 - 392 Okunma

65 YAŞINDA GİRİŞİMCİ OLAN ATİLA’DAN VALİ BALCI’YA ZİYARET

Vali Dr. Ozan Balcı,  Niksar ilçesinde 65 yaşında evini çini atölyesine çevirerek, ürettiği çini ürünleri Amerika’ya ihraç eden 71 yaşındaki Tülay Atila’yı makamında kabul etti.

65 yaşında girişimci olan ve şuanda Niksar’da 70 kişiye istihdam sağlayan, ihraç ettiği ürünlerle ilçenin ekonomisine katkı sağlayan Tülay Atila’nın çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı,  Tülay Atila’yı azmi nedeniyle tebrik etti.

Girişimcileri sevdiğini ve desteklediğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Size verilen destek esasında sadece size verilen bir destek değil. Bütün hanımlara, memleketin kültürüne ve sanatına yapılan bir destektir.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Tülay Atila’ya verdiği emekler nedeniyle teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi.

Ziyarete Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Halil İbrahim Yüksel, İl Müdürü TKDK İl Müdürü Fevzi Çiçek, OKA İl Koordinatörü Mehlika Dicle, KOSGEB İl Müdürü Kenan Sert ve Tülay Atila ile eşi Atalay Atila ile girişimci kadınlar katıldı.


" 65 YAŞINDA GİRİŞİMCİ OLAN ATİLA’DAN VALİ BALCI’YA ZİYARET konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere 65 YAŞINDA GİRİŞİMCİ OLAN ATİLA’DAN VALİ BALCI’YA ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda 65 YAŞINDA GİRİŞİMCİ OLAN ATİLA’DAN VALİ BALCI’YA ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku