takip et takip et takip et
Gündem

7 Aralık 2019 - 505 Okunma

26 HAZİRAN ORTAOKULU ROMANYA’DA

26 Haziran Ortaokulu öğretmenlerinden oluşan bir ekip ERASMUS projesi kapsamında Romanya-Tirlişua bölgesinde gerçekleştirilen etkinliklere ve tanıtım programlarına katıldı.

2019 Çağrı yılında kabul edilen ” ABIS-AgainstBullyingFor A BetterInclusionIn Schools” isimli ERASMUS projesi kapsamında, 26 Haziran Ortaokulu Müdürü Bekir Hüseyin Çevik, İngilizce Öğretmeni Ferhat Şimşek, ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Ekrem Eroğluer, proje ortağı olan Polonya ve İtalya ekibi ile birlikte Romanya-Tirlişua bölgesinde kısa süreli öğrenme faaliyetine katıldı.

Faaliyetler, İtalya, Türkiye, Polonya ve Romanya’dan olan ERASMUS projesinin ortaklarıyla birlikte gerçekleştirildi. Çok etkileyici ve ilginç atölye çalışmalarının yapıldığı hareketliliğe ev sahipleri olan Okul Müdürü MihaiForai, öğretmenler Gabriela ve Ana-Maria Pap, akran zorbalığını önleme stratejilerinin uygulanmasına yardımcı olarak değer kattı. Prof. Alina Gimbuta çalışmaları ziyaret etti. Ekip, Bistrița-Năsăud İl Konseyi başkanı RaduMoldovan’ınresepsiyonuna katıldıktan sonra Tîrlișua’da gerçekleştirilen etkinliklere ve tanıtım programlarına katıldı. Son günün akşamı katılımcıların onuruna ev sahibi okul tarafından Resepsiyon düzenlendi. Bu resepsiyonda her ülke kendine has geleneksel dans ve müziklerini tanıttı.


" 26 HAZİRAN ORTAOKULU ROMANYA’DA konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere 26 HAZİRAN ORTAOKULU ROMANYA’DA ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda 26 HAZİRAN ORTAOKULU ROMANYA’DA ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku