takip et takip et takip et
Gündem

21 Kasım 2019 - 141 Okunma

ZİLE’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI

Abone Ol

Zile Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce doğalgaz çalışmalarından dolayı bozulan yolların sıcak asfalt kaplama çalışmaları başlatıldı.

Belediye yetkilileri sıcak asfalt çalışması ile birlikte beton tretuvar ve beton parke çalışmalarının da hızla devam ettiğini ifade etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, caddelerde ve sokaklarda kış hazırlıklarının başladığını ifade ederek, “Zile’nin yüzde 95 oranında doğal gaz çalışmaları bitti. Bu doğalgaz ve alt yapı çalışmalarından dolayı maalesef yollarımızın üst yapısı tamamen tahrip oldu. Vatandaşlarımızı çamurdan ve tozdan kurtarmak amacıyla kış arifesinde yeni bir ihale yaptık. Kışa kalmadan hemşerilerimizi toz ve çamurdan kurtarmak için sıcak asfalt çalışmalarımız devam etmektedir. İnşallah kalan kısımları da seneye tamamlayacağız. Hemşerilerimizden biraz sabır istirham ediyorum.” dedi.


" ZİLE’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ZİLE’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ZİLE’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku