takip et takip et takip et
Tokat Haberleri

20 Aralık 2010 - 259 Okunma

ZİLE'DE KİRAZ FESTİVALİ COŞKUSU

Zile Belediyesi tarafından organize edilen ‘Kiraz Festivali’ kutlama etkinlikleri kapsamında, ilçe stadyumundaki açık hava konserinde sahne alan fantezi müzik sanatçısı Ebru Yaşar konsere gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.


Konsere Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, Zile Kaymakamı Nuri Özder, Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, Ak Parti İl Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Güzel, Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, Pazar Belediye Başkanı Adnan Özmen, Hayırsever İşadamları Şerafettin ve Cemalettin Dinçer kardeşler, İhlas Medya Grup Başkanı Nuri Elibol, Aydınca Belediye Başkanı Bahattin Özger, belde belediye başkanları, Belediye ve İl encümen üyeleri, kurum ve kuruluşların müdürleri ve binlerce vatandaş katıldı. Ebru Yaşar konserini izlemeye gelen vatandaşlara ilçe stadyum girişinde Zile Belediyesi tarafından kiraz ikramında bulunuldu.


Ebru Yaşar Konseri öncesi Halk oyunları yarışmasında Türkiye şampiyonu olan Melikgazi ilköğretim okulu halk oyunları ekibi gösteri yaptı. Yerel sanatçıların sahne aldığı festivalde söyledikleri şarkı ve türkülerle vatandaşları coşturdular. Coşkunun zirveye çıktığı anda havai fişek gösterisiyle sahneye çıkan fantezi müzik sanatçısı Ebru Yaşar seslendirmiş olduğu bir birinden güzel eserlerle stadyumu dolduran vatandaşlardan yoğun alkış aldı.


Program sonunda teşekkür konuşması yapan Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel sosyal, kültürel içerikli altyapı ve yatırımlar olarak hizmetlerin koşar adım devam ettiğini söyledi. Başkan Vidinel, “Zile’mizi olması gereken yere hızla taşımaya çalışıyor, bunu biliyor ve görüyorsunuz. Ayrıca bizi biz yapan değerlere de sahip çıkmaya çalışmaktayız. Bir milleti ayakta tutan, geleceğe taşıyan, çocuklarını kaynaştıran milli kültürdür. Biz yerel yönetim olarak bölgemizde ve ülkemizde örnek olacak şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz.“ dedi.


Konser sonunda Başkan Vidinel günün anısında sanatçı Ebru Yaşar’a plaket takdim etti.


" ZİLE'DE KİRAZ FESTİVALİ COŞKUSU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ZİLE'DE KİRAZ FESTİVALİ COŞKUSU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ZİLE'DE KİRAZ FESTİVALİ COŞKUSU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku