takip et takip et takip et
Gündem

14 Ocak 2020 - 434 Okunma

ZİLE’DE BAŞKAN YARDIMCISI CEYHAN GÖREVE BAŞLADI

Zile Belediye Başkan Yardımcılığı görevine Belediye Meclis üyeliğine seçilen İbrahim Ceyhan seçildi.

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından Belediye Meclis Üyeliğine seçilen İbrahim Ceyhan, 2020 yılının ilk meclis toplantısında Başkan Yardımcılığı görevine seçildi. Başkan Şükrü Sargın, Ceyhan’a yeni görevinde başarılar diledi.

“ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’

Görevine başlayan Başkan Yardımcısı Ceyhan, “Kentimiz için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Başkan yardımcılığı görevimi güvenilir ve dürüst temeller üzerine oturtacağım. Emanet edilen bu görevi layıkıyla yerine getireceğim. Vatandaş odaklı belediyecilik anlayışımızla her konuda öncü bir belediye olmaya devam edeceğiz.”

“YENİ NESİL BELEDİYECİLİK YAPACAĞIZ’’

Yeni nesil belediyecilik anlayışını yakından takip edeceklerini belirten Başkan Yardımcısı Ceyhan, “Zile’de halkımızın yaşam kalitesini yükseltmek için çalışacağız. Teknolojik yenilikleri kullanarak halkımıza daha kaliteli hizmet vereceğiz. Belediyecilik bir ekip işidir ve bu hizmetlerin ortaya çıkması için tüm ekip arkadaşlarımla canla başla çalışacağız. Başkan yardımcılığı görevimin hayırlı olmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.


" ZİLE’DE BAŞKAN YARDIMCISI CEYHAN GÖREVE BAŞLADI konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ZİLE’DE BAŞKAN YARDIMCISI CEYHAN GÖREVE BAŞLADI ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ZİLE’DE BAŞKAN YARDIMCISI CEYHAN GÖREVE BAŞLADI ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku