takip et takip et takip et
Gündem

13 Ekim 2020 - 453 Okunma

ZİLE TSO’DAN YENİ ÜYE ZİYARETLERİ

Abone Ol

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığınca odaya yeni kayıt yaptıran üyeler ziyaret edilerek Zile TSO hakkındaki önerileri ve taleplerine ilişkin görüşüldü.

Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil Sesveren ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Güler ile üye ziyaretlerinde bulundu. Zile’de üretim yapan ve ilçe ekonomisine katkı sağlayan işletmeler gezilerek firma yetkililerinden firmanın üretimi, yeni planları, Zile TSO hakkındaki önerileri ve talepleri hakkında bilgiler alındı.

Üye ziyaretlerinin firmalar tarafından da son derece memnuniyetle karşılandığını belirten Başkan Bice, “Odamıza yeni kayıt yaptıran üyelerimiz; Hacı Ömer Yılmaz Zile Özyılmazlar İnşaat, Kozark Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yetkilisi Özgür Kaya, Enes Pekşen Zela Dıgıtal, Çakır Ticaret Tarım Hayvancılık Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yetkilisi Akif Çakır, Zile Tuncay İnşaat Otomotiv Emlak Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yetkilisi Tuncay Tutumlu, Enes Kıral Kıral Kereste ile Haydar Kılınç Paşa Telekom’a yapılan ziyaretlerin hem üyeler hem de Zile TSO açısından oldukça verimli geçti.” dedi.

Başkan Bice ziyaretlerin, tüm üyeleri kapsayacak şekilde devam edeceğini dile getirdi.


" ZİLE TSO’DAN YENİ ÜYE ZİYARETLERİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ZİLE TSO’DAN YENİ ÜYE ZİYARETLERİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ZİLE TSO’DAN YENİ ÜYE ZİYARETLERİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku