takip et takip et takip et
Gündem

15 Eylül 2020 - 538 Okunma

ZİLE TSO’DAN ÜYE ZİYARETLERİ

Abone Ol

Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice ve Meclis Üyeleri Sami Solmaz ve Metin Işık ile üye ziyaretlerinde bulundu.

Zile’de üretim yapan ve ilçe ekonomisine katkı sağlayan işletmeler gezilerek firma yetkililerinden firmanın üretimi, yeni planları, Zile TSO hakkındaki önerileri ve talepleri hakkında bilgiler alındı.

Üye ziyaretlerinin firmalar tarafından da son derece memnuniyetle karşılandığını belirten Başkan Bice, Zile TSO’ya yeni kayıt yaptıran üyeler; Nezih Cafe İhsan Oğuz Kılıç ile Ahmet Yüncüoğlu, Zile Öz Karadeniz İnşaat Turizm Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İşletme Müdürleri Mustafa Kansız ile Şaban Kansız, Şükrü Uz Uzlar Ocakbaşı, Zülfikar Emre Oral Kuzey Harita Kadastro Mühendislik Bürosu, Muhammed Kara Kara Ticaret, Çevik Otomotiv Aydın Çevik’e yapılan ziyaretlerin hem üyeler, hem de Zile TSO açısından oldukça verimli geçtiğini ifade etti.

Başkan Bice bu ziyaretleri, tüm üyeleri kapsayacak şekilde devam edeceğini dile getirdi.


" ZİLE TSO’DAN ÜYE ZİYARETLERİ konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ZİLE TSO’DAN ÜYE ZİYARETLERİ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ZİLE TSO’DAN ÜYE ZİYARETLERİ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku