takip et takip et takip et
Gündem

17 Ağustos 2020 - 288 Okunma

ZİLE TSO’DAN “MARKA TESCİLİ ÖNEMİ” KONULU EĞİTİM

Abone Ol

Zile Ticaret ve Sanayi Odası tarafından oda üyelerine  “Marka Tescilinin Önemi ve Tescilli Markaların Tüketicilerin Satın Alma Davranışlarına Etkisi” konulu eğitim programı düzenlendi.

Zile Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı 2020 Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen  “Kobi’ler Markalaşıyor, Zile Büyüyor” başlıklı proje kapsamında, tüm üyelere açık olarak “Marka Tescilinin Önemi ve Tescilli Markaların Tüketicilerin Satın Alma Davranışlarına Etkisi” konulu bir eğitim gerçekleştirildi.

Webinar üzerinden online olarak yapılan eğitime; Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice, TPE uzmanları, Zile TSO yetkilileri ve üyelerimiz katıldı.

Açılış konuşmasında Başkan Bice ise; marka bilincinin hayatımızda artık bir lüks olarak değil, olması gereken bir zorunluluk olarak bulunduğuna vurgu yaparak, her ihtiyaç duyulduğunda desteğini esirgemeyen Türk Patent ve Marka Kurumu’na da teşekkürlerini sundu.


" ZİLE TSO’DAN “MARKA TESCİLİ ÖNEMİ” KONULU EĞİTİM konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere ZİLE TSO’DAN “MARKA TESCİLİ ÖNEMİ” KONULU EĞİTİM ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda ZİLE TSO’DAN “MARKA TESCİLİ ÖNEMİ” KONULU EĞİTİM ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku