Dolar 32,7878 1.53%
Euro 35,1602 0.53%
Gram Altın 2.457,00 2,76%
Çeyrek Altın 4.035,00 1,82%
Yarım Altın 8.062,00 1,81%
Tam Altın 15.878,36 0,75%
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun
Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ ve İyi Partili Dr. Aytun Çıray Görüştü

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ ve İyi Partili Dr. Aytun Çıray Görüştü

ABONE OL
26 Ekim 2023, 17:00:00

İyi Parti İzmir eski Milletvekili Dr. Aytun Çıray, Zafer Partisi Genel Merkezi’nde Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ’ı ve partimizi ziyaret etti.

zaferpartisi 3 zaferpartisi 1

Prof. Dr. Ümit Özdağ: Türkiye siyaseti ile ilgili genel bir değerlendirme yaptık. Çok da yararlandım. Kendisine bu nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. Umarım bundan sonra benzer değerlendirmeleri yapmaya devam edeceğiz ama özel olarak yerel seçimlere çok odaklanmadık. Daha genel Türkiye siyasetini ve bölgedeki gelişmeleri değerlendirdik.

Dr. Aytun Çıray: (Gelen soru üzerine) Benim açıklamalarımdan sonra bunun hayata geçirilmesi zorlaşmıştır. Siyasette bir şey vardır, önce şunu söyleyeyim; Sayın Genel Başkanın daveti, istişare etmemiz için imkan yaratması sebebiyle kendisine teşekkür ederim. Gerçekten çok yararlı bir görüşme oldu. Görüştüğümüz; Türkiye’nin istikbali konuları olmuştur. Muhtemelen ortaya çıkacak yeni anayasa, ona karşı nasıl bir tutum alınacağı ile birlikte biraz daha her şeyin aydınlanmasını bekleme noktasında düşündük. Özetle söylemek gerekirse; ikbal yerine hep istikbali konuştuk. Türkiye’nin istikbalini konuştuk. Çok teşekkür ederim kendisine. Çok yararlandım. İnşallah bundan sonra devam eder.

DSC 6005 1 19

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ ve İyi Partili Dr. Aytun Çıray Görüştü yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Son dakika tokat haberlerine göz atabilirsiniz.

DİKKAT!  AK PARTİ GENEL MERKEZDE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINI İNCELİYOR
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Tokat Nöbetçi Noterler

 

Tokat Nöbetçi Eczaneler

 

Tokat Bugün Vefat Edenler

 

Tokat Planlı Su Kesintileri

kingroyal meritking meritking giriş kingroyal giriş madridbet