takip et takip et takip et
Gündem

30 Ekim 2015 - 42 Okunma

Yusuf Beyazıt’tan seçmene mektup

Kendisini Tokat aşığı, hizmet sevdalısı olarak nitelendiren Ak Parti Tokat Milletvekili adayı Vakıflar Eski Genel Müdürü Yusuf Beyazıt, Tokat Merkez ve ilçelerindeki tüm seçmenlere isme özel mektup göndererek desteklerini istedi.

            Beyazıt, Vakıflar Genel Müdürlüğü döneminde, 30 milyon lira olan kurum bütçesinin, 2010 yılında 460 milyon liraya çıkarılmasını sağlamış, toplam 1 milyar 860 milyon lira yatırım yapmış ve 3 bin 484 eseri restore ettirmişti.

            Beyazıt’ın görev süresince yaptığı çalışmalar görevde kaldığı süre boyunca “Yılın bürokratı” seçilmesine neden oldu.

            Türkiye genelinde ve Tokat özelinde yaptığı hizmetlerle vatandaşın sevgisini kazanan Beyazıt, son çalışmasıyla bir kez daha Tokatlılara ulaşmayı başardı.

 

            Tokat ve İlçelerindeki tüm seçmenlere isme özel samimi bir mektup yollayan Yusuf Beyazıt mektubunda; “Hemşerilerimizin içlerinden biri olarak, beni tanımaları, samimiyetimi ve tek tek her birine verdiğim değeri anlamaları için bu yolu denedim. İnşallah bizden desteklerini esirgemeyerek, birlik beraberlik içinde güçlü Türkiye yolunda bizi vekilleri tayin edeceklerdir” ifadelerine yer verdi. 


" Yusuf Beyazıt’tan seçmene mektup konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere Yusuf Beyazıt’tan seçmene mektup ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda Yusuf Beyazıt’tan seçmene mektup ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku