takip et takip et takip et
Gündem

4 Aralık 2019 - 344 Okunma

YÜCEL BULUT TOKATLILARLA KAHVALTINA BULUŞTU

Abone Ol

Tokat Milletvekili Yücel Bulut, İstanbul’da Tokatlılarla kahvaltı programında bir araya geldi.

 

Bağcılar Belediyesi Ertuğrul Gazi Parkı Osmanlı Konağında düzenlenen kahvaltı programında konuşan Yücel Bulut, “Köyümüzü hepimiz özlüyoruz. Ben de fırsat buldukça köyüme gitmeye çalışıyorum. Bir şeye dikkat etmemiz gerekiyor, Artık İstanbul’a geldiniz, rızkınızı burada kazınıyorsunuz. Buranın şartlarına artık uyum sağlamalıyız. Günümüzün şartlarına göre hareket etmemiz gerekiyor” dedi.

Şehirli kimliği ile köy kimliği arasında kalmanın sıkıntılarını anlatan Bulut, “Köklerimizle gurur duyacağız. Fakat hatıralarımıza saplanıp kalmayacağız. En iyi iş adamları bizden çıkmalı, belediye başkanı bizden çıkmalı. İstanbullu olmaya alışmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Köy derneklerinin önemine işaret eden, buna karşılık yeni vizyon belirlemenin önemini kaydeden Yücel Bulut, “Köy dernekçiliğinin üzerinde bir çalışma sistemi oluşturmamız gerekiyor. Nerede bir insan hazinemiz varsa değerlendirmeliyiz. Düşeni kaldıracak bir yapı oluşturmalıyız. Yeni müteşebbisleri ortaya çıkaracak bir dinamizm ortaya koymalıyız” şeklinde konuştu.

Tokatlıların İstanbul’da önemli bir güç olduğunu aktaran Yücel Bulut, “İstanbul’da belirleyici bir gücüz. Bu durumu kullanmalıyız. Daha aktif olun. Esnaf odalarında, ticaret odalarında bulunun. Fakat birbirinizden haberdar olun” diyerek konuşmasını tamamladı.

Kahvaltı programında MHP Tokat İl Başkanı Ömer Çetin ve İl Başkan Yardımcısı Ferhat Karaarslan, Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Yeşilyurt Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz, Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, Güryıldız Belediye Başkanı Mustafa Özer, Hatipli Belediye Başkanı Murat Cengiz, İl Genel Meclisi Üyesi Fahri Yıldırım, sivil toplum örgütü yöneticileri ve vatandaşlar katıldılar.


" YÜCEL BULUT TOKATLILARLA KAHVALTINA BULUŞTU konulu haberimizde tokat haberleri olarak sizlere YÜCEL BULUT TOKATLILARLA KAHVALTINA BULUŞTU ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Tokat haber olarak hemen yukarıda YÜCEL BULUT TOKATLILARLA KAHVALTINA BULUŞTU ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

PressTR.com © Copyright Tüm Hakları Saklıdır.

PressTR

tokat haberleri

tokat haber

tokat haber 60

tokat gazetesi

tokat gündem

tokat merkez haberleri

son dakika tokat haberleri

tokat haberi
tokat haberi oku